25 Şub 2015

BİR TEK BANA OLMAZ, GÖNLÜM SANA KAPAK OLSUN İSTİYOR

Merhaba,

Kişiye özel ürünleri her zaman çok sevmişimdir. Dünyada bir eşi daha olmayan bir şeyin sadece sende olması insanın gönlünü okşuyor.

Doğum günümde eşim bana hediye olarak yeni bir cep telefonu aldı. Yok yok o değil dünyada bir eşi daha olmayan şey :) Tamamen kendi tasarladığım kapağı.

Sana Kapak Olsun, bir çoğumuzun bazen öfkeyle bazen neşe ile söylediği bir cümle. Cep telefonuma kapak bakarken bu isimli bir firma ile karşılaştığımda çok hoşuma gitti çünkü ben bu cümleyi sık kullanırım.

Sana Kapak Olsun firmasının web sayfasına girdiğimde, hazır ürünlerden seçebileceğim gibi, tamamen kendi tasarımım olan bir kapak sahibi olabileceğimi görünce çok sevindim. Tasarlama aşaması benim için çok keyifliydi. Dünyada eşi benzeri olmayan yani tamamen bana ait olan oğullarımın resmini koymak aklıma gelen tek şeydi. Birazda içimdeki duyguları katınca kapak bence bir harika oldu. Peki ya sizce?Sana Kapak Olsun ile tasarıladığınız kapaklar, UV dijital baskı olarak kapak üzerine direkt olarak basılıyormuş ve 1440 dpi baskı ile tüm detaylar çok canlı ve etkileyici bir şekilde ortaya çıkıyor gerçekten. Peki bu UV özelliği ne, ne işe yarar? Bu özellik sayesinde güneşte solma gibi bir sorun yaşanmıyor ve ter ve su bazlı sıvılardan zarar görmüyor ürününüz.

Telefon kapağının sert plastik malzemeden üretilmesi de ayrı bir olumluluk . Telefonunuzu darbe ve çiziklerden korumayı sağlıyor. Kapağı taktığımda anladım ki, tarasım yaparken marka ve modeli seçerek Kamera, şarj alanı ve kumanda butonlarına tam uyumlu olmasını sağlıyorsunuz. Takıp çıkarılması da çok kolay.


Sana kapak olsun web sitesinde siparişten 5 gün sonra elinize geçeceği uyarısı olmasına karşın benim sadece   günde elime geçti. İçine koydukları özel kutu sayesinde de hiç bir sorun ile karşılaşmaması da artı bir puan oldu firma için.

8 markanın bütün modelleri için sipariş verebiliyorsunuz. Kendiniz için kullanabilirsiniz, sevdiğiniz birine özel bir hediye yaptırabilirsiniz. Çok da beğenileceğine eminim. mesela hangi kadın ya da erkek, sevdiğinin telefonunda kendi resmini görmek istemez ki.

Hem belli olmaz bakarsınız bir kaç ay sonra size de küçük bir sürprizim olabilir. O da benden size kapak olur :)

Sevgiler

ŞafakNAIL TRICK PEEL OFF - DİKKAT SÜRÜP SOYMAK BAĞIMLILIK YARATABİLİR

Merhaba,

Çocuklar doğmadan önce uzun genelde de kırmızı ojeli tırnaklarım vardı. Çok da mutluyduk onlarla. Gözüm gibi bakardım, onlarda beni hiç yarı yolda bırakmazdı. Ancak ilk hamileliğimden itibaren önce ojelere veda ettim sonra da tırnaklara. 

O dönemde kimyasal hiç bir şeyi vücuduma sokmamaya kararlıydım. Sonrasında da çocuğa zararlı olur mu düşüncesi ile uzak durdum. Tam tekrar kavuşacaktık ki, Efe Deniz geldi bizde mecburen yeniden vedalaştık.
Keşke bugün bana gelen paketi o zaman da hayatıma girseymiş. Ben bu gün benim için yepyeni bir ürünle tanıştım. Nail Trick Peel Off asetonsuz çıkan oje.
Nail Trick Peel Off Asetonsuz ojeyi hamileler ve illa da süreceğim diyen minikler korkmadan kullanabilir çünkü su bazlıymış. Sentetik bazlı olmadığı için de aseton ya da oje çıkarıcı gerektirmiyor. Elinizden soyarak çıkartıyorsunuz. Soyma işlemi öyle tırnaklarını yıpratıcı bir işlem de değil. Hafifçe tırnaklarınızdan tırnağınızın ucuyla itmeniz yeterli oluyor.
Genelde tek kat sürmek bile yeterli olabiliyor. 2 dakika gibi kısa bir sürede kuruduğu içinde son dakikaya bile kalsanız sürmeden çıkmanıza gerek yok. Sürüldükten sonra üzerinize ya da her hangi bir yere bulaşma tehlikesi mevcut değil.

Renkli oje kullanmaktan hoşlanmıyorsanız, Nail Trick Top Coat - Kalıcılık Arttırıcı ve Parlatıcıyı tek başına da kullanabilirsiniz. Renkli olmaktan hoşlananlar içinse 11 renk çeşidi var. Yine renkli ojenizin üzerine Top Coat uygulayarak kalıcılığını daha da arttırabilirsiniz.Nail Trick Pell Off  web sitesine girdiğinizde altta alışveriş kısmına tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada renkleri daha yakından inceleyebilir, üzerine tıklayarak satın alabilirsiniz. Eğer tırnağınızda aseton ile çıkan normal/kimyasal bir oje varsa, bu ojeyi siler silmez Nail Trick’i uygulamamalıymışız. Asetonun tırnak yüzeyindeki etkisi 1-2 saat devam ettiği için ojenin soyulma performansını azaltabiliyormuş. Bu durumda firma kahve içtiğiniz kupanızı elinizde yıkamanızı, vs. tavsiye ediyor, ya da sabun ile ellerinizi ve tırnaklarınızı iyice yıkayarak asetonun etkisini azaltmanızı öneriyorlar.

Peki siz daha önce hiç bu ürünü denediniz mi? Memnun kaldınız mı? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Sevgilerimle,

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...