10 Ara 2017

Patırtı Alışverişim


Merhaba,

Bugün sizlere geçenlerde kendime ciciler aldığım bir alışveriş sitesinden bahsetmek istiyorum. Aslında bu site mutlaka bir yerde ilginizi çekmiştir. Ben ilk defa bir televizyonda reklamı ile sitenin varlığından haberdar olmuştum. Hani şu hergün  15 farklı kategoride, yüzlerce üründe anlık 1 TL ye fiyat indiren Patırtı online alışveriş sitesinden bahsediyorum.

Evet yanlış okumadınız. Hergün akşam saat 8'de hangi kategori ve ürün olduğunu bilmeden siteye girerek indirimli ürünü buluyorsunuz. Sadece bulmak da yetmiyor. Aynı zamanda sepete attıktan sonra hızlıca alışverişinizi tamamlamalısınız.

Ben mesela zaten alışveriş yapacağım için sitedeydim o saatte. Çok güzel de bir elbise buldum ama diğer elbiselere de bakayım derken kaçırdım :) Hızlı olmak ve alışverişi sonlandırmak şart bunu da anladım.Benim siparişlerim çok kısa sürede hazırlanarak elime ulaştı. En güzel taraflarından biri ise, her adımda mail yoluyla bilgilendirilmem oldu. Hatta kargo şirketi bulunduğu ilçeye kargo ulaştığında sms yolu ile bilgi vererek, kargo zamanında evde olmayı da ayarlayabildim, kargo peşinde koşturmadım. 

Paketim  geldiğinde küçük birde hediye eklemeyi ihmal etmemişlerdi. Bu davranış aslında çok hoş bir düşünce. Böyle firmaları seviyorum. Yaptığım alışverişe gelince, Patırtı.com elbise konusunda çok başarılı. Özellikle Kadın Abiye bölümünde öyle güzel ve uygun fiyatlı elbiseler vardı ki hangisini seçeceğimi bilemedim. 

Bu güzel abiye elbisede karar kıldım.  
Bir de uzun zamandır istediğim bu kürk yeleği görünce ve fiyatı da çok uygun olunca kaçırmak istemedim. Hatta şu an bu yelekte kargo bedava fırsatı var.2007 yılında küçük bir handa başlamış olan firma, yıllar geçtikçe parakende mağazalarından sonra 2013' de de internet mağazası ile her yere ulaşan bir firma olmuş. İyi ki de olmuş.

Siteye gelince, oldukça profesyonelce hazırlanmış. Üye olmak çok kolay, facebook hesabınız ile kayıt olabilliyorsunuz. Ürünleri incelerken bir çok farklı yönden çekilmiş fotograflarını görüntüleyebiliyor, resim üzerine geldiğinizde büyüterek kontrol edebiliyorsunuz. Bazı kıyafetlerin manken üzerinde sergilenirken videoları da mevcut. Bu da bir artı puan olarak hanelerine yazıldı.

Kadın, erkek, büyük beden, ayakkabı, tesettür, sevgili kombinleri, aksesuar, outlet ve bugün neler geldi kategorileri mevcut. Fiyatlar kalitesine göre oldukça uygun.  Zevkinize göre bir şey mutlaka buluyorsunuz. 

Kapıda ödeme yada kredi kartı seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz. Aras kargo yada Sürat kargoyu seçebiliyorsunuz.

Sürat Kargo ile verilen siparişlerde, 30TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz 30TL'ye kadar olan alışverişlerde ise kargo ücreti 3,99TL
Aras Kargo ile 100TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz 100TL 'ye  kadar olan alışverişlerde ise kargo ücreti 4,99TL

Kapıda ödemelerde 3,99 TL kapıda ödeme ücreti var. 

Benim için oldukça keyifli bir alışveriş oldu ve ara ara siteye girip yeni gelenlere bakıyorum :) Sizde ara ara kontrol edin bence. 

Bir başka yazıda görüşmek üzere
Sevgiler
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...