13 May 2019

3 Tekerlekli Scooter Karakter Dükkanı Alışverişimiz

Çocuk ScooterHerkese merhaba,

Scooter bizim çocukların en sevdiği bahçe oyuncaklarından biri. İnsan bisikleti heryere götüremiyor ama scooterı kolaylıkla götürebiliyor. Varsa evinizin bahçesinde bahçeniz yoksa deniz kenarı, park ve kamuya ait bahçelerde kolaylıkla yanınızda götürüp kullanabiliyorsunuz.

Benimkiler çok sevdiği için , kuzenlerine hediye arayışımız sırasında, ortanca kuzenlerine de bir scooter almayı tercih ettik. Yaşı dolayısıyla üç tekerlekli scooter tercihimiz oldu. Çünkü üç tekerli olduğunda küçük çocuklar daha rahat, dengede kalabiliyor.


Çocuk Scooter


Aldığımız ürünün teknik özellikleri de yaş grubuna çok uygundu. 


Furkan Cool Wheels 3 tekerlekli scooterÜrün Özellikleri:
* 3 tekerlekli Furkan Cool wheels scooterın, Ayarlanabilir direksiyonu vardır. 
* Gelişmiş fren performansı var.
* Furkan cool wheels scooterın yenilikçi tasarım, silikon kaplı tekerlekler ve kaymaz taban özelliğine sahiptir. 
* Kolay yön tayin edebilme ve arka ayak fren sistemi ile güvenli bir sürüş sağlamaktadır. 
* Maksimum taşıma kapasitesi 20 kilogramdır. 
* 3 kademeli olarak boya göre ayarlanabilir.
* Furkan Cool wheels 3 tekerlekli scooterun direksiyon kullanımında çocuğunuzun ağırlık verdiği yöne doğru sağa sola yatmaktadır. 


Çocuk Scooter


Scoter alışverişimizde internetten almak istediğim için, hem güvenilir hemde uygun fiyatlı olduğu için, Karakter Dükkanı'nı tercih ettim. Daha önceki çocuk scooter seçimlerimizde Karakter dükkanı'ndan olmuştu.-tr
Karakter Dükkanı

Karakter Dükkanı sadece çocuk oyuncakları satan bir mağaza değil. Mağazada, Batman, Barbie , Mickey Mause , Spider Man vb. gibi çocukların sevdiği karakterlerin, uyku setleri, oyuncaklar, doğum günü süsleri, kostümler, okul, beslenme, giyim urunleri , paten yani kısaca aradığınız herşeyi bulmak mümkün. 

Sitede alışveriş yaparken canlı destekten faydalanabilirsiniz. Kredi kartı havale yada kapıda ödeme seçenekleri mevcut. Şu an ürünlerde çok güzel indirimler de var.  Bir bakin bence.

Sizler çocuklarınız için, yazın hangi oyuncakları tercih ediyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum 

Sevgiler
Şafak 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...