16 Mar 2016

Bir Mucizedir Kadın Olmak EtkinliğiHerkese Merhaba,

Bu hafta sonu sevgili Yasemin Kokulu Hayat'ın Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlemiş olduğu,  Bir Mucizedir Kadın Olmak etkinliğinde blogger arkadaşlarımla bir aradaydık. Yasemin yine her zaman ki gibi çok güzel bir etkinliğe imza attı. Öncelikle onu tebrik ediyorum. Yasemin biz kadınlar ile ilgili konuşması ile etkinliğe start verdi. Etkinliğimizin mekanı olarak Konak Hotel seçilmişti. Konak Hotel Taksim'de toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde güzel  bir otel. Öncelikle tüm çalışanları çok kibar, güler yüzlü ve yardımsever. Yasemin daha öncede burada bir etkinlik düzenlediği için otel hakkında olumlu referansa sahibim diye düşünüyorum :)

Konak Hotel'de 3 adet toplantı salonu var ve tamamı gün ışığından çok rahat faydalanıyor. Misafirlerinin çoğu turist olan otelde, 7 suit daire, 1 engelli odası olmak üzere toplam 117 oda var.
              Bizler için hazırlamış oldukları ikramlıklar çok lezzetliydi. Bunlar bir kısmı :)


Etkinlik masaları cıvıl cıvıldı. Masalarımızı süsleyen Muratbey Peynirleri 'ni de unutmamak lazım. Bizler için peynir tabaklarını elleriyle hazırladılar ve ikram ettiler. Ayrıca o gün çekilişle 5 kişiye özel paket hazırlamışlardı. Talihlilerden biri de ben oldum. İçinde her çeşit vardı ve çok severek tüketiyoruz. Tüm bloggerlarımıza da farklı çeşitlerde peynirlerinden hediye ettiler.Etkinliğe Zulu Kuru Et firması katılmıştı birde. Yetkilisi Orkun bey bizlere hem firmaları hem de kuru et nasıl doğmuş, nelere yarar kısaca bilgi verdi. Atıştırmalık olarak paketlenmiş olan kuru et paket açılmadığı takdirde son kullanma tarihine kadar tüketilebiliyor. Çantanıza atıp ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. (0) karbonhidrat ve çok az yağ içerdiğinden de oldukça sağlıklı.
Gün boyu blogger arkadaşlarımla bol bol sohbet ettik. Bir sürü fikir, yeni projeler... İşte günden özel kareler.

Etkinlik sponsorlarımıza bir sonraki postumda yer vereceğim. Takipte kalın ;) Unutmadan Sena ile Esra'nın bir videosu var izleyin biz böyle her dakika eğlendik. Video için Tık Tık

Bu güzel günü düzenleyen Yasemin başta olmak üzere, anlam katan herkese çok teşekkür ediyorum. Etkinlik ile ilgili paylaşımları, sosyla medyadan  #yaseminkokuluevent #birmucizedirkadinolmak hashtagleri ile takip edebilirsiniz.


Sevgiler

Şafak


Sende Katıl, Çocuklara Abla/ Abi Olmaya Gidiyoruz Hadi

Biz bir kaç blog yazarı bir araya geldik ve aşağıda detaylarını duyuracağımız bir sosyal sorumluluk projesinde birlikte çalışacağız. Sizde bize katılın, bunu tüm Türkiye'ye yayalım

Çocuk severiz değil mi? Ama kendi çocuğumuzu. Başkasının çocuğuna gelince hep uzaktan sevmeler söz konusu olur. Bir kadın yüreği daha yumuşaktır çocuklara karşı.Çünkü iç güdüsel bir duygusu vardır kadının. Erkek baba olmadan çocuğun anlamını anlayamıyor. Fakat bazı erkeklerde de her zaman bir çocuğa karşı şefkat vardır.Asıl konumuz bu değil aslında... Biz Bloggerlar olarak 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 9.00-11.00 arası Küçükyalı İstanbul Çocuk Esirgeme Kurumu' nu ablalar ve abiler olarak ziyarete gidiyoruz.
Oradaki çocuklara bir günde olsa abla ve abi olarak destek olmak istiyoruz. Aramızda yer almak isteyen olursa bizlere desteklerini esirgemeyeceklerinden eminim. Çocuklar için hep beraber taşın altına elimizi koyalım derim. Onlarda bizim çocuklarımız.
Ülkemizin her bir karışında yer alan çocuklar hepimizin çocuğu. Çocuklarımıza sahip çıkarsak geleceğe daha iyi bakabiliriz. Daha umutlu daha sevgi dolu bir dünya için önce çocuklarımızı sevmeliyiz.
14 Mayıs 2016 Çocuk Esirgeme Kurumu ziyaretimizde bireysel ya da kurumsal olarak katılım sağlamak isteyen herkesi aramızda görmek bizleri ve çocuklarımızı mutlu edecektir.
Katkıda bulunmak isteyenler çocuklar için;
Kıyafet
Temizlik malzemesi
Kırtasiye gereçleri
Oyuncak
Kişisel bakım malzemeleri
Yiyecek ve gıda malzemeleri gibi ihtiyaçları olan her türlü malzeme için bizlerle iletişime geçmesi yeterli olacaktır.
Bir çocuğu da siz sevindirin ve o çocuğun gülüşünden içinize mutluluk aksın.

Sunrino Milk Shake Saç Köpüğü


Merhaba,

Bugün sizlere Sunrino markasının ülkemize getirdiği bir üründen bahsedeceğim. Milk Shake. Kelebek kadınlar etkinliğinde bize hediye edilen ürünü ilk gördüğümde ne işe yaradığını anlayamadım. Milkshake denilince de insanın aklına içecek geliyor. Saç köpüğü olduğunu anladığımda biraz inceledim kendisini :)

Öncelikle kokusu harika. Bir italyan markasıymış Milkshake. Nemli saça uygulanan ürün köpük şeklinde. Dediğim gibi kokusu öyle güzel ki insanın yiyesi geliyor :) Ürün köpük, losyon ve krem formundaymış. Kullanmadan önce iyice çalkalanması gerekiyor.

Bendeki çeşidi, köpük formunda olan. Vanilya kokusu var. Sadece saça değil, vücuda da uygulanabiliyormuş. Meme kanseri bilinçlendirme kapsamında özel olarak üretilmiş. Bu nedenle pembe ambalajda.

Peki saçlarımda kullandığımda ne oldu? Öncelikle, hacim vermese de (belki de ince telli olduğumdan) özel bir işlem yamamış olmasına karşın saç şeklim uzun süre kaldı. Normal şartlarda sigara kokusu çok siniyordu ama 2 gün boyunca koku olmadı saçlarımda. Bir de 2. gün olmasına karşın, beni görenler saçın çok güzel görünüyor dediler.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitesini inceleyebilirsiniz. http://sunrino.com/milk-shake-whipped-cream-sac-bakim-kopugu . Ürün eczanelerde satılıyor, eczanelerden temin edebilirsiniz.

Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

Sevgiler
ŞafakRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...