22 Ara 2014

BLOG YAZARLARI HEDİYELEŞİYOR ETKİNLİĞİNDEYDİM ÇOK EĞLENDİM

Merhaba,

Bir süre önce sevgili arkadaşım Hüzün Sarısı blogunda hediyeleşme etkinliği düzenlemişti. Bazen bu tarz etkinliklere katılıyorum. Kura çektik ve herkes bir kişi ile eşleşti. İlk eşleştiğim arkadaşım etkinliğe kısa bir süre kala katılamayacağını belirttiğinden bana hemen yeni bir eş bulundu :)

Etkinlik sırasında arkadaşlarıma hediye etmek için yeni yıl temalı kurabiyeler hazırladım. Biliyorsunuz ben bu konuda profesyonel değilim. Beğenilmesi beni ne kadar mutlu etti anlatamam.Bu sefer etkinliğin yüz yüze görüşülecek olması ayrı bir heyecan verdi. Giyindim, süslendim öğlen saatlerinde yola koyuldum.

Şirinevler'de Laures Cafe Restaurant 'da buluştuk. Normalde sponsor olmayacak bir etkinlikti ama bazı firmalar bizi yalnız bırakmadı, kendilerine teşekkür ediyorum.

Fruitflowers ürünleri her zaman ki gibi tazecikti. Masamızı şenlendirdi.Dermadolin yine harika bir paket hazırlamıştı.


Mutfağın Yıldızı Pakmaya'ya teşekkür ediyorum.


Essence 'n gönderdiği ojenin rengine bayıldım, deftere de yeni projelerimi not alacağım :)


Hc Hair Care ürünlerini ne kadar beğendiğimi herkes duydu. Bir süre sonra herkes eşine hediyelerini verdi, çocuklar gibi şendik bu tören esnasında. Sevgili  Şirin Kanatlar ve ben hediyelerimizle resim çektirmeyi atlamadık tabi ki :)


Bu güzel hediyeler için çok teşekkür ediyorum. Bu arada benim gibi düşünen arkadaşlarda olmuştu. 

Vanilins blogunun sahibi Arzu'cuğumun hediye ettiği bu mumluğu çok beğendim. Yılbaşı gecesi çocuklar uyuyunca yakacağım ;)


Yemek Sohbetleri  blogunun sahibi sevgili Yağmur daha geçen gün kulaklarını çınlattığım Nasreddin Hoca figürünü bizlere hediye etti.


Etkinliği düzenleyen Hüzün Sarısı bizi böyle güzel bir etkinliğe dahil etmiş yetmemiş birde hediyeler almış. Paket içindeki hediyenin ne olduğunu söylemem siz tahmin edin. Bir ipucu; hani yeni yılda donanmak için alırız ya :)


Yemekler yendi, çaylar içildi. Harika bir sohbet ortamı vardı. Bol bol fotoğraf çekildi. Öyle ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım. Neredeyse eve dönmeyi unutacaktım.İnsanların sadece bir arada olmak adına işini gücünü çoluğunu çocuğunu bırakıp gelmesi sizce de takdiri hak etmiyor mu? Biz bugün sadece bir arada olmak adına oradaydık. Bu güzel gün için bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Katılan Bloglar


Sevgilerimle
ŞafakRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...