8 Nis 2016

Scholl Velvet Topuk Törpüsü İncelemesi - Videolu Anlatım

Herkese merhaba,

Mart başında sevgili Yasemin Kokulu Bir Hayat'ın etkinliğinde, Scholl markası bizlere Velvet Smooth Ekspres pedi yani Elektronik topuk törpüsü hediye etmişti. Benimde uzun zamandır almayı planladığım bir üründü aslında. Çünkü kış aylarında topuklarım acayip şekilde kuruyor ve ben bir çözüm bulamıyorum bu duruma.

Öncelikle ürün çok güzel bir çanta içinde bizlere hediye edildi. Bende deneyerek sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca ürün inceleme videosu hazırladık. Bloggerlar Paylaşıyor'un Youtube  kanalında yayınlanmaya başlandı. Videomuzu da izlemenizi ve görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum hepinizden. Takibe almayı da unutmayın, yakında yeni ürün inceleme videoları ile sizlerle olacağız :)


Kısaca buradan da bahsetmek gerekirse;

Ürün paketi içinde;
1 adet ayak törpüsü
1 adet döner başlık
4 adet AA kalem pil
1 adet plastik kapak mevcut.

Dikkat edilmesi gereke noktalar;

Ürünü temiz ve kuru ayağa uygulamanız gerekiyor
Aynı bölgeyi  3-4 saniyeden fazla yapmamalısınız
Acı yada tahriş hissetmeniz halinde hemen uygulamayı durdurmalısınız.
Cihazı temizlerken, elektronik olması nedeniyle, gövdeyi temiz ve nemli bir bezle silmeli, başlığı suyun altıda yıkayıp kuruttuktan sonra yerine takmalısınız.
Ürün başlığından yeterli verimi almak istiyorsanız, kullanım sıklığınıza bağlı olarak 3-4 ayda bir değiştirmelisiniz. 

Sen Scholl Topuk törpüsünden memnun kaldın mı diye soracak olursanız, evet ben memnun kaldım. Çünkü pedikür yaptırmamın tek nedeni bu topuklardaki çatlaklardı. Evde kendim ne zaman istersem yapabilirim. Bu benim için büyük kolaylık oldu.

Yine görüşmek üzere

Sevgiler

Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında Etkinliği - 1. Bölüm

Merhaba,

Bugün sizlere 26 Mart'da yapılan Bloggerlar Paylaşıyor yazar buluşmasından bahsetmek istiyorum. Oldukça keyifli geçen bir etkinlik oldu bizim için. Sadece yazarlar olarak katıldığımız etkinlik bana göre aynı zamanda doğru yolda olduğumuzun da göstergesiydi. Tarafsız Satın Alma Rehberi olacağız dedik ve bu iddiamızı da gerçekleştireceğimizin ilk sinyalleriydi bence. Aslında bir çok yazar arkadaşım günü çoktan paylaştı bile. Ben biraz geç kaldım sanırım :) Ama nasıl anlatacağımı bilemediğimden kaynaklanıyor bu durum çünkü benim için katıldığım veya ortak olarak düzenlediğim diğer etkinliklerden farklı bir konumda yüreğimde. Daha önce de dediğim gibi bir hayalin gerçekleşmesinin, ete kana bürünmüş hali.

Etkinlik hazırlıklarına başlamaya karar verdiğimizde küçük bir organizasyon olsun diye konuşmuştuk. Bir araya gelip daha da kaynaşacağımız, sohbet ve temennilerde bulunacağımız bir birliktelik olmasını planlıyorduk ama bir anda yapacağımız mekanın oldukça özel olmasıyla, bambaşka bir etkinliğe dönüştü.
Etkinliğimizi Türkiye'nin tek ve ilk müze oteli olan Eresin Crown Otel'de gerçekleştirdik. Otel gerçekten büyüleyici her şeyden önce. Mekan olarak Sultanahmet'de bulunan otel, Kültür Bakanlığı tarafından müze statüsünde değerlendirilen bir yer. Bir müze müdürleri dahi var. Otel Eresin Oteller grubuna ait. Eresin Oteller Grubunun kalitesi zaten tartışılmaz biliyorsunuzdur. İnşaat kazısı sırasında çıkan bazı eserler hiç dokunmadan öyle bırakılmış. Otel ile ilgili detaylı yazı için Tık Tık.İçindeki balık figürüne dikkat ettiniz mi? Hristayanlar için balı figürünün özel bir anlamı var. Hristiyanlığın yasak olduğu ve inananların saklandığı dönemlerde, birbirinden haberdar olduklarını belli etmek için balık figürünü kullandıkları da söylentiler arasında. 
Hala bile modern Hristiyanlıkta, balık sembolü bildiğim kadarıyla kullanılmakta. Özellikle araçların camına yapıştırarak o aracın sahibinin bir hristiyan olduğunu vurguluyorlar. 
Personel o kadar ilgili, o kadar yardım severdi ki sizlere anlatamam. Mekanı düzenlemek için bir gün öncesinden gittik eşimle ve hepsi bize çok yardımcı oldu. Bizimle birlikte yerleştirdiler, fikir verdiler, şöyle mi yapsak daha iyi olur dediğim anda hemen ona göre düzenleyerek görerek karar vermemi sağladılar, baktılar içime sinmedi hemen değiştirdiler ve tüm bunlar olup biterken bir kere bile surat asmadılar, Bize kendimizi  misafir olmanın dışında, aileden biri gibi hissettiren otelde, çalışan tüm arkadaşlara, şeflere, müdürlere çok teşekkür ediyorum.Etkinliğimiz  Bosphorus Balo salonunda saat 13:oo de başladı. Otel tüm hazırlıklarını o saate kadar tamamlamıştı. 

İçeride bizimle ilgilenen 2 kişiyi görevlendirmişlerdi ve çok ilgilendiler. İlk defa Ege'yi içinde bulunduğum bir etkinliğe götürdüm. Sevgili Elmas'ın yakışıklı oğlu Berke'de gelmişti, çocuklar kısa sürede kaynaştı. Otel personeli çocuklarla bile ilgilendi ya süper, ben size daha nasıl anlatayım :)
İsim yazılı kurabiyelerimiz Kayseri'den sevgili Nihal'in Pasta Butiğinden geldi. Sevgili Lerzan getirirken gözü gibi baktı onlara bir şey olmasın diye :)


İsimlerimizin yazılı olduğu masa kartları, magnet aslında :) Sevgili Özel Gün Magnetleri'ne teşekkürler.

Kişiye özel ve kurumsal organizasyonlar, hediyeler sunan Sevgili Sen Hep Kalbimdesin, hem masa aranjmanları hem de katılımcılara birer sukulent hediyesi ile masalarda yerini aldı.  


Etkinlik pastamız ve logomuzun basılı olduğu kurabiyeleri, sevgili Burcucupcake hazırladı. Butik pasta konusunda hem görüntü hem de tat olarak oldukça başarılı. 


Sevgili blogger dostu Tatlımo bizim için keklerden hem bir kule hazırlamıştı, hem de sepetlerle ikramlık getirmişlerdi. Onlar bu işi biliyor ve sürekli gelişim içindeler.
Hepimiz toplandıktan sonra etkinliğimize start verdik.Güne ait bir kaç resim paylaşmak istiyorum. Fotoğraflarımızı çeken Tülay Gündüz Photography 'e  çok teşekkürler.

O saatlerde yaşananları sizinle bir sonra ki yazımda paylaşmak istiyorum. Hepinize mutlu zamanlar dilerim. 

Sevgiler

Şafak


Etkinliğe Katılan Yazar Arkadaşlarım


Yazar Web Sitesi
Rabia Tornacı http://www.tavsiyesever.com/
Seda Yeşiltaç http://www.sirinkanatlar.com/
İrem Özker http://audreyinsekerleri.blogspot.com.tr/
Gizem Demirel http://www.gizoandtheblog.com/
Elmas Koçan http://elmasgln.blogspot.com.tr/
Lerzan Karabayır http://www.lerzankaradan.com/
İlknur Özkan http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr
Kadriye Koba www.bizkimizkadiniz.blogspot.com
Çiğdem Kesik http://makyajlikareler.blogspot.com.tr/
Ebru Genç http://locosmetico.blogspot.com.tr/
Selma Özdemir http://senbenvehayat.blogspot.com.tr/
Esra Hanedan http://www.kiriksemsiye.blogspot.com.tr/
Yasemin Özer http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/
Sena Dursun http://nypdsena.blogspot.com.tr/
Alp Tolga Kilimcigöldelioğlu http://www.nettowork.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...