31 Ara 2013

2014'Ü KARŞILAMAYA SAATLER KALA...Merhaba,

Koskoca bir yıl daha geçti.. Herkesin dediği gibi acısıyla tatlısıyla 365 günü geride bıraktık. Bu yılın en güzel anı benim için Efe Deniz'in sesini duyduğum andı. En kötü an ise daha 23 günlükken 5 gün boyunca hastanede yatışıydı. Onun dışında olan, beni üzen, beni sevindiren her şey hayatın olağan akışı içinde yaşadıklarımdı.

Bu nedenle, 2014 den tek şey bekliyorum, o da sağlık. Gerisi kendiliğinden oluyor zaten.  Eksik kalan, az olan her şey içinde tek şey düşünüyorum. Olduğu kadar, olmadığı kader.Her şey gönlünüzce olsun,

Sevgilerimle,

Şafak

YILBAŞI HEDİYEMİ KAZANAN KİŞİYLE BULUŞTUK

Merhaba,

Bildiğiniz üzere geçen hafta  sonlandı. Sevgili Nurgül ile irtibata geçtiğimizde yakın oturduğumuzu fark ettik. Çok düşünceli bir genç kızımız. İsterseniz ben gelip alabilirim bir de kargo ödemeyin deyince aklıma harika bir fikir geldi. Buluşmayı teklif ettim o da kabul etti.

Migros AVM'de buluştuk. Hem birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulduk hem de hediyelerini elden verdim.

Bir blogger olarak çok güzel bir anı kazandım.


Nurgül 20'li yaşlarda, çok hoş ve tatlı bir kız. İnşaat teknikeri ama ne yazık ki halen iş bulamamış. Eğer yakınlarınızda biri inşaat teknikeri ararsa bize de haber verin olur mu?

Onu yükseğini okuma konusunda ikna etmeye çalıştım, umarım sözümü dinler :)

Bir de facebookda paylaşmış ve benim için güzel şeyler yazmış. Çok tatlısın Nurgülll


Beni gerçekten takip ediyor oluşu, çocuklarımı isimleriyle ve yaşlarıyla bilişi çok mutlu etti beni. Bloga neden yazdığımı bir kez daha anladım. Geleceğe anılarımı bırakmak istiyorum ve birilerinin hayatına şu ya da bu şekilde dokunmak beni çok mutlu ediyor.

Başka hediyelerde, yine tanışma umuduyla,

Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...