19 Mar 2019

Ahşap Hobi Malzemesi Alışverişim


Hobi Malzemesi Alışverişim
Ahşap Hobi Malzemesi Alışverişim


Merhaba,

Her insanın bir hobisi olmalı demişler ya, bence çok doğru demişler. Benimde bir iki yıldır hobim rölyef. Önce tablo benzeri çalışmalar yaptım halen de devam ediyorum ama son zamanlarda anahtarlık, ekmeklik, çerceve gibi şeyler de yapmaya başlamıştım. Geçtiğimiz hafta çocuklara anı kutusu yapmak istedim. Hem büyürken anılarını doldursunlar içine, hemde beni her zaman hatırlasınlar istedim. Daha önce anneme bir ekmeklik yapmıştım. Ve aslında o kutular ekmeklik yerine anı kutusu olarak daha da güzel olur diye düşünmüştüm.

Ancak bu tarz ürünleri her zaman uygun fiyata almak mümkün olmuyor. Geçen sene 55 TL ye almıştım büyük bir yapı marketten. Bu sefer internetten biraz araştıma yapayım dedim. Oldukça uygun fiyatları ile Hobi Yap Sat diye bir mağaza gördüm. Bu nedenle Ahşap Hobi Malzemesi Alışverişimden size de bahsetmek istedim. 

Ürünleri bir hafta içinde elime ulaştı. Kredi kartı ile ödeme de mevcuttu. Ben de çocuklar için 2 adet kutu, 2 büyük ve farklı olduğunu düşündüğüm anahtarlık ve 1 adet çerçeve aldım.  

Benim önceki kutumda kapı ve çerveler kendisindendi. Ancak boyamak çok zor olmuştu. Bu kutuda kapı ve çerçeveler yoktu. Onları kendimde yapabilirdim ama sitede fiyatı uygun gördüğümde siteden almayı tercih ettim. 

Sitede, hobi boyaları, ahşap ürünler ve hobi yardımcı ürünleri mevcut. Yaptığınız alışverişlerden puan kazanıp sonraki alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. 

Sitede gördüğüm en büyük eksiklik, kargo ücreti oldu. Bir çok sitede olan belli bir alışverişin üstünde kargo bedava gibi bir özellik yok. 

Ahşap Hobi Malzemesi
Ahşap Anahtarlık Boyama


Şimdi ön boyamalarım var. Sadece anahtarlıklardan birini tamamladım. Dİğerlerini de kısa sürede tamamlayabilirim inşallah. Onları bitirince de instagram hesabımdan paylaşacağım.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere

Sevgiler
Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...