16 Kas 2015

Hedef Sensin


Merhaba,

Beni tanıyanlar bilir Eminönü'nde dolaşmayı çok severim :) Geçen cuma yine şöyle bir gezeyim diye gitmiştim. Dönüşte meydanda bir baktım kocaman bir tır. Üzerinde de "Hedef Sensin", Gerçekleri Öğrenin" "Hedef olma  yazıyor. Tabi hemen dikkatimi çekti. İyice baktığımda, madde bağımlılığı ile ilgili olduğunu öğrendim. 
İçeriye girdiğimde, her yerde böyle yazılar ve bilgilendirme panoları vardı.  Biraz içerisinde dolaştım. Hedef Olma Hedefsiz Kalma Projesi | #gerçekleriöğrenin,  İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından hayata geçirilmiş. Amaç, madde kullanımı ve bağımlılıklarla ilgili doğru zannedilen yanlışlara dikkat çekmek, gençleri, ebeveynleri, eğitimcileri ve kamuoyunu bilgilendirmek. Narkotik eğitim aracı olarak gezen bu araç, özel olarak üretilmiş ve her hafta farklı yerlerde gezecekmiş.


Çıkışta hazırlanan kitapçıklardan aldım. Çok faydalı bilgiler var gerçekten. Fırsat buldukça sizlerle paylaşmak istiyorum. 


"Hedef olma Hedefsiz Kalma" projesi #gerçekleriöğrenin ve #hedefolmahedefsizkalma hashtagi ile sosyal medyada duyuruluyor. www.gercekleriogrenin.com adresinden de çok faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Sevgiler
Şafak


Proje hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki yetkililere ulaşabilirsiniz.

Uğur EVCİN / Başkomiser Uzm. Psikolojik Danışman
Hedef Olma Hedefsiz Kalma Proje Koordinatörü
evcinugur@gmail.com - Gsm. 0505 631 56 67
www.gercekleriogrenin.com

İletişim Ajansı
Neva İstanbul İletişim ve Organizasyon Ajansı

Neva Songül Yılmaz
nevaistanbul@gmail.com - Gsm: 0532 779 80 73
Nevaistanbul.com.tr 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...