19 Kas 2013

BREATHE RIGT BURUN BANTLARI ile rahat bir uyku

Merhaba,

Fikri Mühim'i biliyorsunuz. Breathe Right Burun Bantları ile düzenledikleri tanıtıma sağ olsunlar beni de dahil etmişler. Dün kargo ile kampanya kiti elime ulaştı. İçinde tanıtım broşürü, bir adet ürün paketi, yakınlarımızı da tanıştırmamız için 5 adet ikili numune paketi ve çok hoş bir magnet çerçeve çıktı. 5-12 yaş arası çocuğu olanları da düşünmüşler ve onlara 1 adet çocuk paketi göndermişler.Öncelikle sizlere, biraz üründen bahsetmek istiyorum. Breathe Right Burun Bantları soğuk algınlığı ve alerjiye bağlı burun tıkanıklarını rahatlatmak için kullanılıyor. Ülkemizde özellikle kış aylarında soğuk algınlığı, bahar aylarında da alerjiye bağlı burun tıkanıklığı sık sık rastlanılan şikayetler arasında. Özellikle gece yaşanan burun tıkanıklıkları uyku problemlerine neden oluyor ve bu da ruh sağlığımıza yansıyor. Horlamaya karşı da etkili olduğu biliniyor.

Breathe Right Burun Bantları, ilaç içermiyor bu nedenle de kullanımı fiziksel anlamda bir soruna neden olmuyor. Bir çok burun spreyi ve burun damlasının uzun süre kullanılması tavsiye edilmediğinden bu size her daim kullanım kolaylığı sağlıyor. Nefes alımını %31'e kadar arttırdığı klinik olarak kanıtlanmış. Ayrıca Otururken %80, yatarken %50 oranında nefes almayı kolaylaştırdığı da klinik olarak kanıtlanmış durumda. Burundan nefes almak kolaylaştığı için, ağızdan nefes alarak sık tekrar eden faranjit ve boğaz enfeksiyonlarından da korunmuş oluyorsunuz.

Breathe Right Burun Bantlarının üç çeşidi var. Gece/gündüz kullanımı için "klasik", 5-12 yaş arası çocuklarınız için onlara özel, "çocuklar için" ve transparan/renksiz tercih edenler ve hassas ciltler için "Şeffaf".

Peki bu rahatlığı nasıl sağlıyor?

Özel yapışkan tabaka, bandın burnunuzdan kaymasını engelliyor ve esnek, yaya benzeyen iki parça, burun kanatlarını dışa doğru çekerek hava yolunun açılmasını sağlıyor.

Bir önemli konuda, mutlaka burnunuza uygun olanı seçmelisiniz. Çoğu yetişkin için normal boyun uygun olduğunu düşünüyorum. Eğer burnunuz genişse büyük boyunu kullanmanız tavsiye ediliyor.


Daha detaylı bilgi için firmanın web sitesini inceleyebilirsiniz. Buraya Tık Tık

Sizde Fikri Mühim'e üye olmak ve ürünler denemek isterseniz Buraya Tık Tık

Sevgilerimle
Şafak

TÜRKİYE SPASTİK ÇOCUKLAR VAKFI OYUNCAK KAMPANYASI..


Merhaba,

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı (TSÇV) yeni bir kampanya başlatmış. Bu kampanya ile

çocuklarınızın artık oynamadığı ya da yakın çevrenizdeki çocukların kullanmadığı, 
kullanılabilir sağlam durumdaki oyuncakları vakıf bünyesindeki çocuklarla paylaşmak hedefleniyor. 

Biliyorsunuz, hayat paylaştıkça güzel ve herkes mutlu olmayı hak ediyor. Kampanyaya desteklerimizi bekliyorlar 


Oyuncakları Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cad. No:8 Küçükbakkalköy, Ataşehir / İstanbul adresine teslim edebilir ya da kargo ile gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi için; 0850 220 07 17 ile iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerimle

Şafak

YILBAŞI ÖNCE ÇORAPLARA GELDİ

Merhaba,

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte, firmaların reklamları da artmaya başladı. Öyle ki pazarlar bile yılbaşı temalı ürünler getirmeye başladı. Tezgahlarda yerini alan ilk ürün çoraplar. Birbirinden güzel, üzeri kar desenli, geyik desenli çoraplar al beni diye adeta bağırıyor. Ben de dün kendimi engelleyemedim ve neredeyse 10 çift çorap aldım :) Hemde başka başka tezgahlardan. Eve gelince aklım başıma geldi. Bu kadar yeni yıl temalı çorabı ne zaman kullanacağım diye?


Haksız mıyım ama? Hepsi birbirinden güzel değil mi?
İki tanede birbirinin aynısı çocuk çorabı :)


En iyisi onları yılbaşında sevdiklerime hediye etmek :) Yarım elma gönül alma :)

Sevgiyle kalın
Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...