8 May 2017

3. Yaşama Açılan Penceredir Kitap Buluşması - AnkaraMerhaba,

3. #yasamaacilanpenceredirkitap etkinligimizden bir kare ile sizlere merhaba demek istedim bugün. 

Bazılarınız biliyordur. 3. bebeğimiz Yaşama Açılan Pencere'nin İstanbul ve İzmir'de kitap bloggerları ve youtuberları ile çok keyifli, bol kitaplı buluşmaları olmuştu. 30 Nisan 2017 tarihinde bu sefer Ankara'lı blogger ve youtuber dostlarımızla buluştuk. Çok da keyif aldık :) 

Etkinliğimiz Ankara'nın kalbi olan Kızılay'da gerçekleşti. Ben ve eşim ve çocuklar bir gün önceden araba ile Ankara'ya gittik. Benden size tavsiye, yola çıkacaksanız gece herkes uyurken çıkın çünkü 4 de İstanbul'dan hareket etmiş olmamıza rağmen gece ikiye geliyordu Ankara'ya vardığımızda. Sevgili Elmas'da cumartesi sabahı uçakla Ankara'ya geldi ve mekanda buluşarak misafirlerimizin gelmesin bekledik. 


Blogger arkadaşlarımız geldiğinde aramızda sohbet başlamıştı bile. Biz sohbet ederken, kalemini çok beğendiğim ve kişiliği ile de çok takdir ettiğim Tolga Aydoğan Minval Yayınları'nın desteği ile bizlere katıldı. 

Tolga Aydoğan'ı ilk Bozcaada kitabı ile tanımıştım ve çok beğendiğim kitaplar listesinin içine girmeyi başaran bir kitap olmuştu. Sonrasında Tolga beyin başarıları ile karşılaştığımda kişiliğine olan takdirim de başlamıştı. Alçakgönüllü ve kibar davranışları ile yazarlığı dışında kişiliği ile de benden tam puan aldı. 

Tolga Aydoğan bugüne kadar 8 kitap yazmış, Cennet Mahallesi, Kanıt, Arka Sokaklar, Cemile, Unutma Beni, Ayışığı, Bizim Evin Halleri dizilerinin de senaristliğini yapmış. Yani yazmak konusunda çok iyi :)Kendisi ile yaptığımız sohbet eminim ki büyün arkadaşları çok hoşuna gitti. Çünkü ayrılırken ve sonrasında her birinden konuk yazarımızla ilgili çok güzel cümleler duydum. 

O gün bizimle olamasa da kitapları ile olan yayınevlerimiz vardı. İşte kitaplarımız,


Anatolia Kitap farklı kitapları ile bizlerleydi. Kendilerine teşekkür ediyoruz. 


Az Kitap çok basılan Hangimiz Sevmedik kitabı ile bizlerle oldu. Kitap şu an 10. baskıyı yapıyor.


Denizaltı Yayıncılık Seksi Numara kitabı ile bizimleydi. Bir sonraki kitabım o olacak sanırım :)


Mola Kitap Nermin Kılıçman'ın Erkekler Başka Sever kitabı ile bizimleydi. Kitabı okumaya başladım. Yakında kitap yorumumu sizlerle paylaşacağım. 


Mortena Yayınları Heves ve Aşktan Sabıkalı kitapları ile bizlerleydi.


Sola Yayınları herkese seçtiği kitabı hediye etti. Ben Achilles Valentin'in son kitabı Kayıp Çağ'ı seçtim. 


Özdemir Gürcan şiir kitapları ile bizimleydi. Teşekkür ediyoruz.Yitik Ülke Yayınları keyifle okuyacağıma emin olduğum kitapları ile bizlerleydi.


Güzel insanlar ve sevgili yazar ve senarist Tolga Aydoğan ile harika bir gün geçirdik. Katılan, destek olan herkese çok teşekkürler... O gün bizimle olan blogger arkadaşlarımızın instagram hesaplarına üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kozmo Kitap
Son Sayfası Hayat
Bir Tutam Çilek
Uğur Böceginin Kitaplığı
Kızıl Gezegen
Ayrıca tam bir kitap kurdu olan ancak blogunda daha çok kozmetiğe yer veren Bloggerlar Paylaşıyor yazarlarımızdan Little Butterflyblog da bizi görmek için uğramıştı. Onu da bırakmadık :) Etkinlik sonrasında da birlikte kahve içtikten sonra Elmas'ı yolcu ettik.

Şimdi bir sonra ki durak neresi olsun diye düşünüyoruz :) Var mı önerisi olanlar?


Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...