12 Şub 2014

BİR YASTIKTA TAM KIRKBİR YIL

Merhaba,

8 Şubat sevgili anne ve babamın evlilik yıldönümüydü. Bizimkiler öyle yıldönümü kutlamaya pek alışık değildir. Aile de en çok ben düşkünüm sanırım böyle özel günlere. Efe Deniz'in doğum günü nedeniyle İstanbul'a gelmişlerdi. Ben de onları biraz daha göndermedim. Yıl dönümünü beraber kutlayıp öyle gitsinler istedim.

Artık evlilikler eskisi gibi değil. İnsanların birbirine katlanma katsayısı düştü. Eskiden, dizini kırsın kocasının bir dilim ekmeğini yesin derlerdi, gelinlikle çıkılan eve ancak kefenle dönebilirsin derlerdi. Bütün bunlar geçmişte kaldı. Kadının (aman yanlış anlamayın), eğitim alması, çalışıp kendi ayakları üzerinde kalabilmeyi başarması daha güçlü olmasını sağlıyor. E durum böyle olunca da kimsenin afrasını tafrasını çekmek zorunda kalmıyorsunuz. İstemediğiniz şeylere daha kolay hayır diyebiliyorsunuz. Tüm bunların sonucunda da ya erkekler kendine dikkat etmek zorunda oluyorlar ya da aile mahkemelerinin yolu tutuluyor.

Konuya nasıl başladım, nereye geldim :) Dönelim asıl konumuza.

İşte bu da ailem. Bir tek kız kardeşim eksik. İnşallah seneye o da yanımızda olabilir. Allah anne babama uzun ömür versin. Zaten babam 50. yıllarında düğün yapacakmış :)


Bizimkilerle hep beraber yemek yedik, sonra da onlar için tasarladığım pastayı.Dilerim bizde eşimle böyle 41. senemizi kutlayabiliriz.

Hepiniz kendinize iyi bakın
Sevgiler
Şafak

SEVGİLİLER GÜNÜ ÇEKİLİŞİMİZ SONLANDI

Merhaba,

Çekilişi yarın gece sonlandıracaktım ama ani bir kararla bu gece sonlandırdım. Çünkü sevgililer gününe yetişmesini istiyorum.

Katılım azdı bu çekilişime. Sadece 15 kişiydi. Biraz da benden kaynaklandı bu durum. Yoğunluktan sosyal medyada paylaşamadım. Ne demişler az olsun bizim olsun :)

Bu çekilişi videoya çekemedim ne yazık ki. Çünkü telefonum bozuldu ve teslim etmeleri 20 iş gününü bulabilirmiş. Bu kadar uzun süre akıllı telefonum olmadan ne yapacağım bilemiyorum :) Bende bu nedenle internet üzerindeki sitelerden birinde, kuracek.com isimli sitede yaptım.

   ::: Çekiliş Sonuçları :::
   Kazananlar
1. Kazanan: Pınar Aktaş

İşte kurabiyelerimiz


Kurabiyeleri paketleyip, küçük bir kutuya koydum ki yollarda kırılmasın di mi ama?
Adres bilgisi için mail attım, en kısa sürede cevap bekliyorum. Bugün kargoya vermek istiyorum çünkü.

Afiyet olsun sevgili Pınar. Umarım hediye edeceğin kişi de beğenir.

Sevgiler
Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...