10 Şub 2016

Kırık Şemsiye Blog ile Özgürlük Kadınla Başlar Etkinliği Sponsorları

Merhaba,

Kırık Şemsiye esra'nın gerçekleştirdiği #ozgurlukkadinlabaslar etkinliği ile ilgili sponsor yazımla sizlerleyim. Şimdi önceki yazımda yer almayan firmalarımızı ve hediyelerini tanıyalım.

Argan Cure, ilk defa tanışacağım bir marka. Kayısı granürlü vücut kremini çok merak ediyorum. İlerleyen günlerde sizinle paylaşacağım.


Prozonic boyalı saçlar için özel üretilmiş şampuanı ile bizlerleydi. Teşekkür ediyorum.


Nazik Royal,  bu mis kokulu ve işçilik açısından çok  kaliteli sabunla bizimle birlikteydi. Aslında Nazik Royal içerisinde havlulardan, çeyizlik ürünlere kadar birçok ev dekorasyon ve home collection ürün bulabileceğiniz bi yer. Mutlaka ziyaret edin. 


Sinoz daha önce denemediğim bir ürün. Yüz ve vücut kremini önümüzde ki günlerde sizlerle paylaşacağım.


Tat Makarna taaa gaziantep'ten mutfağımızı şenlendirmeye geldi. Özellikle irmiğini çok merak ediyordum ama bir türlü almak ve yapmak kısmet olmamıştı. Belki ilerleyen günlerde değişik bir tarifle sizlerle paylaşırım ;)


Lesoleil şampuan daha önce de bir etkinlikte hediye edilmişti ancak, saçlarım açık olduğu için kullanmamış bir yakınıma hediye etmiştim. Kendisi çok severek kullandığını ve saçlarına çok iyi geldiğini söyledi. Bu hediye de yine ona gidecek.


Bioder gündüz kremini daha önce kullandım ve halen severek kullanıyorum. Yüzünüze verdiği ışıltı gerçekten çok iyi. 


Etkinlik sahibi sevgili Esra'nın bloguna ismini veren şemsiyeler bu etkinlikte de yine onunlaydı. Akbrella semsiye (www.semsiye.us) oldukça sağlam, tarafımdan bizzat denendi onaylandı. 


Bu tatlı bozuk para cüzdanı bizlere Hobi Keçe'nin hediyesi. Instagram sayfasında ürünlerini inceleyebilirsiniz.


Revox at kuyruğu şampuanı ile ilgili düşüncelerimi daha önce paylaşmıştım sosyal medyada. Saç kremini ise ilk defa deneyeceğim. Denedikten sonra detaylarını sizlerle paylaşacağım


Sek %100 elma suyu ve salepi ve konserveleri ile bizlerleydi. Sek Ürünlerini severek ve güvenerek tüketiyorum evde. Eski ve köklü bir marka olması benim için oldukça güvenilir zaten. 

Peloid Pelomin Cilt sorunları ve cilt bakım ürünleri ile ilgili ürünler sunan bir marka. İlk defa deneyeceğim bu ürünler için teşekkürler. Mediwell ürünlerini bir çoğumuz yakından tanıyoruz. Özellikle dudak bakım kremlerine bayılıyorum. Minicik. En küçük çantaya bile atılıyor ve her daim ulaşılabiliyor.

  
Estepharma  Dermacover markalı mineral fondoten ve rengini çok beğendiğim ruj ile bizimleydi, Kendilerine teşekkür ediyorum.Masaj yağlarının kokusu harika, tırnak kremini mutlaka deneyecegim. Malum ev hanımı olunca tırnaklar hemen kırılıyor. Clavien Kozmetik'e sevgilerimle. Bu şirin çoraplar Ogobongo'nun hediyesi. Birbirinden ilginç çorap ve eldivenleri için sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Ews Mutfak tarafından hediye edilen bu ürünlerden şansıma kırmızı renk çıkması beni çok mutlu etti. Sürahisini yazın sık sık kullanacağımıza eminim bahçede. Porselen cezvesi de çok kullanışlı. Kendilerine çok teşekkürler 


Neutrogona özellikle sivilce, siyah nokta ve aknelerle ilgili sorun yaşayanlar için cilt ürünleri göndermişti. #sivilcelerebyebye diyeceğinizi vaat ediyor.


Zeytin ve zeytinyağının faydaları saymakla bitmez. Bir Türk markası olan Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı el ve vücut kremi ile bizimleydi. Deneyimlerimi en kısa sürede paylaşacağım.


Pişmaniye benim en sevdiklerimdendir. Pişmaniye denince de benim aklıma hemen İzmit gelir. Simay Pişmaniye tarafından gönderilen paket benden tam not aldı.


Saray Bisküvi ürünleri kocaman bir paketle geldi. İçinde bir çok çeşidi vardı. Bizim evde en sevilen hediye grubundan oldukları için, sevilerek tüketildi.


Hepsiville nemlendirici el kremi -ki benim Ege'den tam not aldı :) vücut köpüğü ve sabun ile bizlerleydi. Gül kokulu olmasına da ayrıca bir sevindim. 


Bu yaka iğnesi çok şirin değil mi? Tasarım ürünlerini ne kadar sevdiğimi bilirsiniz. Dem Keçe tasarımlarında keçe ile ilgili ürünler bulabilirsiniz. Bu yaka iğnesine de bayıldım. 


Burock yüz temizleme jelini daha önce kullanmış ve beğenmiştim. Size de tavsiye ederim. Sabah ve akşam kullanılması öneriliyor. Akşam yatmadan önce onunla yıkayarak, uykuya dalabilirsiniz. 


  • Daha önce hiç denemediğim bir marka Angels Secret Ped. Sağlık Güzel Hijyen (Bizimle Kazan) yöneticilerinin verdiği bilgilere göre, pedin normal boy olanları 180cc emişe sahipmiş. 


Cosmed Akne Kontrol Jeli ile bizimleydi. Akne sorunum olmadığından, bir arkadaşıma hediye edilecek.


Haceria daha önce bilmediğim bir marka.#ozgurlukkadinlabaslar etkinliğinde bize kocaman bir sepet gönderdi. Deneyip yorumlarımı sizlerle paylaşacağım önümüzdeki günlerde.Ve Minval Yayınları. En sevdiğim yayınevi olma özelliği taşıyor. İçimdeki Marilyn kitabı Azeri yazar Nergis'e ait. 


Sponsor markalarımıza ait linkleri sizinle paylaşmak istiyorum. Sizde ürünlerini inceleyebilir firmalarımızı daha yakından tanıyabilirsiniz. Ürünlere ait kullanıcı deneyimlerimi de ilerleyen günlerde blogumda ya da Bloggerlar Paylaşıyor sayfasında bulabilirsiniz.

Eyüp Sabri Tuncer
Mediwell
Lesoleil Shampoo
Mutfak Delisi
Sosyopix
Akbrella Şemsiye (Şemsiye Us)
Bebak
Cosmed
Tasarım Dem
Ogobongo
Pasta Sanatı
Este Pharma
www.tatlimo.com
Revox At Kuyruğu Şampuanı
Minval Yayınları
https://delipazari.com/
www.hobikece.com
Burock
EWS Mutfak
Clavien Kozmetik.com
BioDerma
SEK
TAT Makarna
Haceri Simya
Saray Bisküvi
Neutrogena
Nazik Sepetim
Es Çiçekçilik
Sağlık Güzellik Hijyen
Simay Pişmaniye
Vampir Evi
Elif Kokulu Taş
Sinoz
Peloid Pelomin
Prozinc
Villegroup Hepsiville
Mat Kozmetik

Sevgili Esra'ya bu güzel etkinliği organize ettiği için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten kısa sürede, böyle güzel bir etkinlik gerçekleştirmek kolay değil. Sponsor firmalarımıza da teşekkürlerimle

Hepinize sevgiler

ŞafakRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...