14 Mar 2017

Gülşen Doğan ile Kadınlar Günü Blogger Buluşması


Merhaba,

4 Mart günü sevgili blogger arkadaşım Gülşen Doğan'ın Ankara'da  gerçekleştirdiği Kadınlar Günü davetindeydim. Biz İstanbul'dan sevgili Yasemin Kokulu bir Hayat ve İlknur'un Dünyası ile birlikte yola çıktık. Etkinlik Çukurambar'da bulunan Bay Gurme' de gerçekleştirdi.

Bay Gurme, sabah 07:00 akşam 24:00 arası çalışan bir mekan. Kahvaltı ve yemek seçenekleri mevcut. Bizim için de restaurant da bir bölüm ayırmışlardı. Ayrıca, özel günler için de kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyorlar. Kendilerine bizi ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum.


Etkinliğe, Ankara, İstanbul ve Konya'dan blogger arkadaşlarım katıldı. Uzun zamandır görmediklerim ile hasret giderme şansımız oldu :) Etkinlik teması silver gilitter olunca, Prenses Organizasyon tarafından çok hoş bir masa hazırlanmıştı.Sevgili Gülşen'in açılış konuşmasından sonra, sırayla Doğadan Çay yetkilisi  Tülin hanım bize hem firma hem de ürünleri ile ilgili bilgiler verdi.


Ardından Milk Shake yetkilisi Mustafa bey ürün hakkında oldukça kapsamlı bir sunum hazıramıştı. Daha önce bu ürünle ilgili deneyimimi Milkshake saç köpüğü yazımda anlatmıştım. 

Ve Revox At Kuyruğu Şampuandan sevgili Gamze hanım bizlerleydi. Saç yağı ve kalıntı giderici şampuan ürünü ile bizlerleydi.
Diğer sponsorlarımıza gelince;

İsmimin yazılı olduğu bu güzel masa süsü Porkypumpkin 'in tasarımı. Instagram adreslerinde çok güzel ürünler var. Şahsen ben bayıldım :)Dr. Oetker ekmek karışımı, daha önce denediğim Brownili Puding ve Fondu ile bizimleydi. Fırsat bulduğumda ekmeği deneyeceğim inşallah.Daha önce hiç bir ürününü kullanmadığım Lavera marka ürünler Bio Market'in bizlere hediyesiydi. Kullandıktan sonra instagram hesabımda yorumlarımı paylaşacağım.Beliz kozmetik güzel bir paket hazırlamıştı. Takma kirpik olayına bayılıyorum bir kere kullanmıştım ama çok rahatsız olmuştum. Bu markanın nasıl olacağını merak ediyorum.
L'rouge markasını ilk defa duydum. Öğrendiğim kadarıyla ürünleri dermatolojik testten geçirilmiş, paraben içermiyormuş, ve hayvanlar üzerinde test yapmıyorlarmış. bitkisel içerikli bu ürünleri denediğimde sizlerle de paylaşacağım. 
Biota 59 Elements daha önce renkli kozmetiğini beğendiğim ancak bu ürünlerini denemediğim bir marka. Üstün Kırışıklık karşıtı Superior Anti Wrinkle serisi ile bizlerleydi.Schwarzkopf yeni saç bakım ürünleri ile bizlerleydi. Kendilerine teşekkür ediyorum. 
Yıllardır kullanılan marka Pantene'nin daha önce denemediğim köpük ve keratinli onarıcı argan yağını merakla kullanacağım.
Sevgili Essence hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünleri ile gönlümüze taht kuran markalardan. Maskarasını zaten çok beğeniyorum. Teşekkürler.

Ve evimizin vazgeçilmez markası Amway. Neredeyse her ürünü severek kullandığım marka hem renkli kozmetikleri hem de Artistry saç maskesi ile bizlerleydi. Saç maskesini hiç kullanmamıştım. Şampuan ve saç kremi her zaman banyomuzda. Üçlü olarak deneyeceğim. Saç ürünleri ile hayatımıza giren HC Care, artık cilt bakım ürünleri ile de bizlerle. Deneyip sizlerle paylaşacağım. Cecile siyah sevenler için oje ve göz kalemi ile bizimleydi. TeşekkürlerYves Rocher duş jeli ile bizlerleydi. Henüz kullanmadım ama kullananlar kokusunu anlata anlata bitiremiyor :)Fenjilyan herkese farklı ürünlerle bizlerleydi. Benim şansıma Gıdı kremi geldi. Tarko Kozmetik hediyesi makyaj çantasına bayıldığımı itiraf ediyorum :) Ama ben bunu kullanmaya kıyamam ki :)Otacı yeni şampuan serisi çıkardı bildiğiniz kadarı ile. Yağlı saçlar için olan şampuan geldi benim şansıma. Herşey unutulur kokular asla... diyen Selin kolonyaya sevgilerimle :)

Sponsorlarımızın adreslerine  üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Katılan blogger arkadaşlarıma ve bize bu güzel etkinliği hazırlayan Gülşen'e sevgilerimi gönderiyorum. 

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...