18 Şub 2020

Teremen Ter Azaltıcı Sprey

Teremen Ter Azaltıcı Sprey

Herkese merhaba,

Terlemek bir çok kişi için bir kabus öyle değil mi? Sadece kendi hayatımızı etkilemeyen, hele bir de kötü kokuyorsa çevremizde ki herkesi rahatsız eden bir olay. 

İnsan doğası gereği ne yazık ki terliyor. Böyle olunca da insan kişisel hijyene ne kadar önem verirse versin yine de ter azaltıcı birşeyler arıyor.  Teremen Ter Azaltıcı Sprey de işte bu soruna çözüm bulmak için piyasa da bulunan ürünlerden biri. 

SGA Kozmetik tarafından üretilen ürün kadın ve erkekler için iki farklı çeşide sahip. Dermolojik olarak test edilmiş. PH değeri cilde uyumlu. Hamileler, emziren anneler ve çocukların kullanması önerilmiyor. Ayrıca yine her zaman ki gibi alerji yaratıp yaratmadığını anlayabilmk için bilek içinde denemenizi tavsiye ediyorum. 

İçeriğinde ise, Diyonize su, etil alkol ve alüminyum klorür hidroksit mevcut .

Kullanım şekline gelince, sürülücek bölge temizlenerek iyice yıkanıyor. Bir miktar sprey sıkılıyor ve dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde yediriliyor. Firma etkili olması için her gece yatmadan önce bu işlemin yapılmasını öneriyor. Ayrıca ertesi gün o bölge tekrar yınarak temizlenmeli.


Teremen Ter Azaltıcı Sprey

50 ml'lik sprey şişelerde satışa sunulmuş ürün. Eczanelerden temin edebilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler
Buraya tıklayarak beni GFC takibine kolayca alabilirsiniz

Ayrıca  safagindunyasi yazarak sosyal medya hesaplarımdan takip ederseniz çok mutlu olurum :)
YASAL UYARI : Bu web sitesindeki bilgiler ve ürünler, tıbbi sorunları teşhis etmeye, hastalıklara çare bulmaya veya hastalıkları tedavi etmeye yönelik değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir sağlık profesyoneli ile işbirliği içinde bu bilgilerin kullanılması önerilir. Tüm sağlık sorunları için öncelikle bir doktora başvurulmalıdır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Zenvita Renk Açıcı Krem

Zenvita Renk Açıcı Krem

Herkese merhaba,

Bazı olaylar ne yazık ki cilt rengimizde değişime neden olabiliyor. Doğum, epilasyon, güneş bunların başında geliyor. Özellikle genital bölge ve koltukaltları. Bu da bir çok kadın için tahammül edilmesi zor ve hatta utanılacak bir sorun haline geliyor.

Bende bugün sizlere, kullanan kişilerde oldukça iyi sonuçlar veren Zenvita Renk Açıcı Krem'den bahsetmek istiyorum.

Zenvita koltukaltı, genital, dirsek ve bikini bölgesinde kullanılabiliyor. Kullanıma başlamadan önce, içeriğinde bulunan her hangi bir maddeye alerji olup olmadığını anlayabilmek için mutlaka bileğinizin iç kısmında denemenizi tavsiye ediyorum. Alerjiniz yoksa ve hamile değilseniz (doktorunuza mutlaka danışın) kullanmaya karar vermelisiniz.

Zenvita Renk Açıcı Krem


Kullanım şekli çok basit ; kullanmak istediğiniz bölgeye bir miktar sıkarak 2-3 dakika masaj yaparak yedirmelisiniz. İçeriğinde su teresi özü, üzüm çekirdeği yağı, papatya özü ve kayısı çekirdeği yağı bulunmakta. %100 bitkisel içeriği var.

Ürün hem kadınlar hemde erkekler için kullanıma uygun. Firma 1 hafta içerisinde sonuç almaya başlanacağını  ve cilt renginizin 2 tona kadar açılacağını söylüyor. Ürün 50 ml olarak piyasaya sunulmuş.

Zenvita Renk Açıcı Krem

Ürünü eczanelerden ve Zenvita online satış sitesinden alabilirsiniz. Sitesinden aldığınızda kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcut. Mesai saatleri içerisinde sipariş verdiğinizde aynı gün kargo yapılıyor.

İçinizde kullananlar varsa, yorumlarını mutlaka bekliyorum.

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...