18 Şub 2020

Zenvita Renk Açıcı Krem

Zenvita Renk Açıcı Krem

Herkese merhaba,

Bazı olaylar ne yazık ki cilt rengimizde değişime neden olabiliyor. Doğum, epilasyon, güneş bunların başında geliyor. Özellikle genital bölge ve koltukaltları. Bu da bir çok kadın için tahammül edilmesi zor ve hatta utanılacak bir sorun haline geliyor.

Bende bugün sizlere, kullanan kişilerde oldukça iyi sonuçlar veren Zenvita Renk Açıcı Krem'den bahsetmek istiyorum.

Zenvita koltukaltı, genital, dirsek ve bikini bölgesinde kullanılabiliyor. Kullanıma başlamadan önce, içeriğinde bulunan her hangi bir maddeye alerji olup olmadığını anlayabilmek için mutlaka bileğinizin iç kısmında denemenizi tavsiye ediyorum. Alerjiniz yoksa ve hamile değilseniz (doktorunuza mutlaka danışın) kullanmaya karar vermelisiniz.

Zenvita Renk Açıcı Krem


Kullanım şekli çok basit ; kullanmak istediğiniz bölgeye bir miktar sıkarak 2-3 dakika masaj yaparak yedirmelisiniz. İçeriğinde su teresi özü, üzüm çekirdeği yağı, papatya özü ve kayısı çekirdeği yağı bulunmakta. %100 bitkisel içeriği var.

Ürün hem kadınlar hemde erkekler için kullanıma uygun. Firma 1 hafta içerisinde sonuç almaya başlanacağını  ve cilt renginizin 2 tona kadar açılacağını söylüyor. Ürün 50 ml olarak piyasaya sunulmuş.

Zenvita Renk Açıcı Krem

Ürünü eczanelerden ve Zenvita online satış sitesinden alabilirsiniz. Sitesinden aldığınızda kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcut. Mesai saatleri içerisinde sipariş verdiğinizde aynı gün kargo yapılıyor.

İçinizde kullananlar varsa, yorumlarını mutlaka bekliyorum.

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...