3 May 2018

Evleneceklere Mekan Önerisi : Radisson Blu Otel Kayseri
Merhaba,

Yaz sezonu demek düğün sezonu demek öyle değil mi:) Her genç kızın rüyası da hayallerini süsleyen bir yerde düğün yapmaktır. İstanbul'da birbirinden şık mekanlar, oteller var. Ancak Anadolu'da yada küçük şehirlerde güzel bir yer bulmak biraz zor. Ben de size bugün , ülkemizin güzel kenti Kayseri'de istediğiniz gibi bir düğüne ev sahipliği yapacak bir yerden, ilk ağızdan bilgi alarak  bahsetmek istedim. İşte aklımıza takılabilecek sorularla, Radisson Blu Hotel Ziyafet Satış Şefi Tuğba Korkmaz ile olan kısa söyleşimiz; 

Radisson Blu Hotel Kayseri

Artaş İnşaat Grubuna bağlı olan Radisson Blu Hotel Kayseri,  tarihi kadim şehrin merkezinde, Kayserililerin özel davetlerine ev sahipliği yapıyor. Kayseri’nin 5 yıldızlı oteli Radisson Blu Hotel Kayseri’de, rüyalar gerçeğe dönüşüyor.


Gerçekleştirdiğiniz organizasyonlar neler?


Ailelerin mutluluklarına ortak olduğımuza inanıyoruz. Otelimizde; düğün, nişan, kına gecesi, gelin hamamı, baby shower, doğum günü veya iş yemekleri dahil her türlü organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Enfes yemek menülerinden müziğe kadar her türlü ayrıntıyı, uzman personelimiz danışmanlığında sunuyoruz. Herhangi bir organizasyonunu otelimizde gerçekleştirmiş olan davet sahiplerinin, daha sonra tekrar ihtiyaç duydukları her davet için, akıllara gelen ilk yer olduğumuzun bilgisini alıyoruz. Ailelerin mutlu anlarına ortak olmanın ve başarılı organizasyonlara imza atmanın ekip olarak gururunu yaşamaktayız


Balo salonu kaç kişiye hizmet verebilir?

Balo Salonunu 650 kişilik. Sütunsuz 760 metrekare ve 6,2 metre tavan yüksekliği olan Balo Salonumuz, çeşitli oturum seçenekleri ile her türlü büyük organizasyona uygundur. Balo salonumuz da ayrıca, son teknoloji ürünü ses - görüntü sistemlerini ve ücretsiz yüksek hızlı interneti misafirlerimizin hizmetine sunuyoruz. 650 kişilik geniş ve sütunsuz balo salonumuz, her türlü özel dekorasyona imkan da veriyor. Salonun girişindeki fuaye alanı, on metre tavan yüksekliği ve geniş bir alana sahip olması ile, karşılama masası, kokteyl ve grup fotoğraf çekimi gibi davet öncesi etkinliklere son derece uygundurMenü fiyatına neler dahil? Neler extra'ya giriyor?

Otelde menü fiyatına dâhil olarak masa ve sandalye giydirme, salonların ışığını yansıtacak ayna tablalar, son derece şık ve özel şamdan seti ve çiçek aranjmanını davet sahiplerine sunuyoruz. Menü fiyatı dışında kalan müzik, video ve fotoğraf hizmetlerinde de rehberlik etmekteyiz. Kaliteli servis hizmeti vermekteyiz. Otelimiz, uluslararası kalitesini ispat etmiştir ve sınıfında dünyanın en iyi Radisson Blu otelidir. Ekip olarak, misafirlerimizin memnuniyetinin en üst düzeyde olması, en büyük hedefimizdir.

Menü Alternatifleri var mı?

Otelde, çeşitli damak tatlarına ve davet özelliklerine göre farklı menü alternatiflerinin sunuluyor. Organizasyonun özelliklerine ve misafirlerin zevklerine göre, ara sıcak ve ana yemek seçimlerinde esnek seçenekler sunarak, her davetin özel kılınması sağlıyoruz. Yemeklerimizin en büyük özelliği, kaliteli satın alımın yanı sıra, usta ellerce hazırlanarak, her davette taze yapılıp servis edilmesidir. Hijyenik koşul ve ISO 9001 standardı altında, usta aşçıları tarafından hazırlanan lezzeti kanıtlanmış ziyafet menüleri ile düğünler ve tüm organizasyonlar, damaklarda derin bir haz bırakıyor.

Radisson Blu Hotel Kayseri'de ödemeler nasıl yapılıyor?


Benzersiz ödeme kolaylığı sağlanırken, tüm Bonus özellikli kartlar ve Miles&Smiles kartlarına peşin fiyatına 3+3 taksit imkânı ile ödeme seçenekleri sunuluyor.Birde dip not; Çiftlere bir hediye, Otel’den…

Düğün organizasyonlarında Radisson Blu Hotel Kayseri’yi tercih eden çiftlere, bir hediye de Otel’den sunuluyor. 350 kişi ve üzeri düğün organizasyonlarında, Artaş Grubu bünyesindeki İstanbul’daki BW PLUS The President Hotel, BW Citadel Hotel veya Avrupa Residence Suites’in birinde, çiftlere iki gece konaklama hediyesi bulunuyor. 


Eğer Kayseri'de yada yakın illerdeyseniz, özel olmasını istediğiniz bir organizsyonunuz varsa Radisson Blu Otel Kayseri'ye mutlaka bir bakın.

Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...