27 May 2015

Crocs ile Eğlenceyi Keşfetmeye Hazır mısınız?
Basın Bülteni                                                                                                                                              26.05.2015

Crocs ile Eğlenceyi Keşfetmeye Hazır mısınız?
Crocs’un ikonik “clog” modeli bu yaz renkli, rahat ve eğlenceli yepyeni tasarımlarıyla sizlerle buluşmaya hazırlanıyor! Crocs, global kampanyası “Crocs Adası” ile bu yaz sizi eğlenceye çağırıyor.
Croslite™ adı verilen yenilikçi ve özel bir malzeme ile üretilen Crocs’un tüm ürünleri yumuşak, antibakteriyel ve koku yapmayan özellikleri ile ön plana çıkıyor. Esas itibariyle, kaymayan yapısı ve iz bırakmayan tabanı ile denizciler ve outdoor kullanıcıları için düşünülen Crocs’lar, günümüzde ise her yerde giyiliyor.
Rahat ve şık yetişkinler için;

Modayı takip etmeyi seven Crocs hayranları için özel olarak tasarlanan Crocs Retro Clog ile konforunuzdan ödün vermeden trendy bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yumuşak iç tabanı ve sertleştirilmiş dış tabanı ile Crocs Duet Wave Clog rahatlık ve şıklığı bir arada buluşturmak isteyenlerin favorisi!


Renkli ve eğlenceli çocuklar için;

Crocs Crocband Hello Kitty Plane Clog, şirin mi şirin Hello Kitty tasarımının yanı sıra uçak desenli alt bantı ve pembe rengiyle de kızların gönlünü fethediyor.   
Crocs Classic Spiderman Clogile minikler bir maceradan diğerine atlamaya hazır.Model, üzerindeki örümcek ağı deseni ileoğlunuza kendisini adeta bir süper kahraman gibi hissettiriyor.

Crocs’un ikonik “clog” modelleri için size en yakın Crocs mağazasına gitmeniz veya www.TakaTuka.comadresini ziyaret etmeniz yeterli. Acele edin,yazın en rahat ve eğlenceli kişisi siz olun.Crocs Hakkında
Dünya lideri CrocsTM, her güne ve her tarza uygun olan 300 çeşit yenilikçi modeli ile kadınlar, erkekler ve çocuklar için genişbir koleksiyon sunuyor. Hafif ve rahat olan CrocsTM,her duruma ve her mevsime göre uyumluluk gösteriyor.CrosliteTM  adı verilen yenilikçi ve özel bir teknoloji ile üretilen CrocsTM’un tüm ürünleri yumuşak, iz bırakmayan ve koku yapmayan özellikleri ile ön plana çıkıyor.90 ülkede satılan CrocsTM’un dünyanın dört bir yanındaki sevenleri işte, okulda ve oyun oynarken Crocs ayakkabılarının alışılmışın dışındaki kalıpları, işlevselliği, rahatlığı ve çok yönlülüğü ile sunduğu konforun keyfini çıkartıyor. Daha fazla bilgi için www.crocs.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Crocs’u sosyal medyada takip etmek için; www.facebook.com/CrocsTurkey, www.twitter.com/CrocsTurkey,MEDICANA HASTANELERİ CHECK UP DENEYİMİMİZ

Herkese merhaba,

Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz #nihanvesafakla23nisan etkinliğimizin sponsorlarından biri de Medicana Sağlık grubuydu. Her bir çocuk için, check-up hediye ettiler. Bizde Ege ve Efe Deniz'i götürdük. Allaha şükür herhangi bir sorunları çıkmadı. Annelerinin dayanamaması dışında :)

Önce Medicana sağlık grubu hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum size. İlk olarak 1995 yılında Avcılar'da açılmış, şuan  8 genel amaçlı, 2 de diş hastanesini barındırıyor bünyesinde. İstanbul dışında Ankara, Konya, Samsun ve Sivas'da hastaneleri var. Tüm hastanelerinde her branşdan doktor mevcut. 7 gün 24 saat hizmet veriyorlar.  Telefon (0850 460 63 34) ile randevu alabildiğiniz gibi Medicana Hastanesi  internet sitesi üzerinden online randevu da alabiliyorsunuz.

Biz Bahçelievler'deki hastanelerine gittik. Önceden randevumuzu vermişlerdi. Danışmaya 23 Nisan etkinliğimizle ilgili check-up hakkımız olduğunu söylediğimizde bizi yönlendirdikleri bölümdeki arkadaşlar, yanımıza bir personel vererek doktora yönlendirdiler.
Doktorumuz önce genel muayenelerini yaptı. Allah'a şükür genel muayenelerinde herhangi bir sorundan şüphelenmedi. Ardından asistan ablamız boy ve kilo ölçümlerini yaptı. Benimkiler her zaman ki gibi yaşlarına göre üst segmentte çıktılar :) İkisi ile aynı anda odada olmak, bıdı bıdı konuşmaları ve sürekli soru sormaları nedeniyle biraz kafa karıştırıcı olsa da doktor ve asistanının güler yüzlerinden bir şey eksilmemesi mutluluk vericiydi.Ardından yine yardımcı personel ile birlikte kan vermek için laboratuvara yönlendik. İkisi birbirini görüp korkmasın diye önce Ege kan verdi. Zaten normal şartlarda ben böyle sahnelere dayanamadığım için o arada Efe Deniz'i gezdirmek çok cazip geldi bana :) Ardından da Efe Deniz'in kanı alındı. O arada abisi yanındaydı, " Korkma kardeşim bir şey yok bak bana da yaptılar" diye o kardeşini teselli ederken ben yine dayanamayarak olay yerinden uzaklaştım. Biraz hastane içinde dolaştım. Tüm personelin ilgili ve güler yüzlü olması, hastane konusunda artı puan oldu bana göre. Çünkü ne yazık ki bazen bıkmış personeller görmek hele ki hastaysanız çok can sıkıcı oluyor.
Kan verme işimizde bittikten sonra hastaneden ayrıldık. Sonuçlara internet üzerinden ulaştık. Sonuçları aldığınızda tekrar uğrayın değerlendirelim demişti doktorumuz ama biz bir sorun görünmediği içinde tekrar uğramadık. Ardından çocuklar ve biz aç olduğumuz için kendimize kahvaltı ısmarladık.

Medicana hastanelerinde SGK'dan faydalanabildiğiniz gibi, bir çok kurumla da anlaşmalılar. Anlaşmalı kurumları incelemek isterseniz Tık Tık.  Ayrıca müşteri hizmetleri telefonundan check up paketleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İnternet sitelerinde bir çok faydalı bilgiye de ulaşmak mümkün. Sağlık rehberleri ve dergilerini online siteden okuyabilirsiniz. Medicana TV yayınlarına ulaşabilirsiniz. Sağlık kütüphanesi bölümünden bir çok önemli konuyu okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. O nedenle Tık Tık

Bize bu fırsatı verdikleri için Medicana Sağlık grubuna ve kendileriyle tanışmamızı sağlayan Mediprocenter'a çok teşekkür ederiz.

Sevgilerimle

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...