27 May 2015

Crocs ile Eğlenceyi Keşfetmeye Hazır mısınız?
Basın Bülteni                                                                                                                                              26.05.2015

Crocs ile Eğlenceyi Keşfetmeye Hazır mısınız?
Crocs’un ikonik “clog” modeli bu yaz renkli, rahat ve eğlenceli yepyeni tasarımlarıyla sizlerle buluşmaya hazırlanıyor! Crocs, global kampanyası “Crocs Adası” ile bu yaz sizi eğlenceye çağırıyor.
Croslite™ adı verilen yenilikçi ve özel bir malzeme ile üretilen Crocs’un tüm ürünleri yumuşak, antibakteriyel ve koku yapmayan özellikleri ile ön plana çıkıyor. Esas itibariyle, kaymayan yapısı ve iz bırakmayan tabanı ile denizciler ve outdoor kullanıcıları için düşünülen Crocs’lar, günümüzde ise her yerde giyiliyor.
Rahat ve şık yetişkinler için;

Modayı takip etmeyi seven Crocs hayranları için özel olarak tasarlanan Crocs Retro Clog ile konforunuzdan ödün vermeden trendy bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yumuşak iç tabanı ve sertleştirilmiş dış tabanı ile Crocs Duet Wave Clog rahatlık ve şıklığı bir arada buluşturmak isteyenlerin favorisi!


Renkli ve eğlenceli çocuklar için;

Crocs Crocband Hello Kitty Plane Clog, şirin mi şirin Hello Kitty tasarımının yanı sıra uçak desenli alt bantı ve pembe rengiyle de kızların gönlünü fethediyor.   
Crocs Classic Spiderman Clogile minikler bir maceradan diğerine atlamaya hazır.Model, üzerindeki örümcek ağı deseni ileoğlunuza kendisini adeta bir süper kahraman gibi hissettiriyor.

Crocs’un ikonik “clog” modelleri için size en yakın Crocs mağazasına gitmeniz veya www.TakaTuka.comadresini ziyaret etmeniz yeterli. Acele edin,yazın en rahat ve eğlenceli kişisi siz olun.Crocs Hakkında
Dünya lideri CrocsTM, her güne ve her tarza uygun olan 300 çeşit yenilikçi modeli ile kadınlar, erkekler ve çocuklar için genişbir koleksiyon sunuyor. Hafif ve rahat olan CrocsTM,her duruma ve her mevsime göre uyumluluk gösteriyor.CrosliteTM  adı verilen yenilikçi ve özel bir teknoloji ile üretilen CrocsTM’un tüm ürünleri yumuşak, iz bırakmayan ve koku yapmayan özellikleri ile ön plana çıkıyor.90 ülkede satılan CrocsTM’un dünyanın dört bir yanındaki sevenleri işte, okulda ve oyun oynarken Crocs ayakkabılarının alışılmışın dışındaki kalıpları, işlevselliği, rahatlığı ve çok yönlülüğü ile sunduğu konforun keyfini çıkartıyor. Daha fazla bilgi için www.crocs.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Crocs’u sosyal medyada takip etmek için; www.facebook.com/CrocsTurkey, www.twitter.com/CrocsTurkey,Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...