23 Ara 2014

HEDİYEM VAR - EDUKİDS - TAN SAĞTÜRK "EZO İLE TEO BALE ÖĞRENİYOR" BALE KARTLARI HEDİYESİ

Merhaba,

Geçen ay, sevgili Hassas Anne Ece, dünyaca ünlü balet ve Tan Sağtürk Akademi'nin sahibi Tan Sağtürk ve  Edukids'in sahibi Nuran Gür, Ezo ile Teo’nun doğuş hikayesini blogger anneler ve babalarla paylaşmak istiyor diyerek beni de davet etmişti. Ne yazık ki hafta içi olduğundan katılamamıştım. Yine de tanıtım yazısı yazmayı teklif etmiştim.
Tan Sağtürk çok saygı duyduğum bir sanatçı. Yıllardır hakkında en ufak bir dedikodu duymadım. Ayrıca yaptığı işlerde çok başarılı. İnsani yönü de çok kuvvetli. Öyle ki bu kartlardan elde edilecek yazar gelirini Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfına bağışlamış. Kendisi ile, o beni ben onu tanımasak da gurur duydum, çünkü her şey para değil. Böyle insanların varlığı beni mutlu ediyor.
EduKids ise çocuklar için eğitici ve eğlendirici oyun kartları satışı yapıyor. Kuruluş hikayelerinde ise 2 yaşındaki çocuklarının yapboz ve kartlar ile ne kadar eğlendiğini fark etmeleri ile bu işe başladıkları yazıyor.


Ürünlerini incelemek isterseniz buraya Tık Tık


Sevgili Ece yine de beni unutmamış ve bu güzel kartlardan bana da göndermiş. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kartları göndermek için adresimi istediğinde hemen aklıma bu kartları sizlerden birine hediye etmek geçti. Hediye, hediye edilmez demeyin. Düşüncemi söylediğimde, alınmadı fikrimi anlayışla karşıladı.


Ürünün içinde 13,5 x 19 cm boyutlarında  47 adet kart mevcut. Çizimler Esra İlter Demirbilek'e ait.
Her kart üzerinde hareketler resim ile gösterilmiş. Kartların arkasında ise hareketlerin nasıl yapıldığı açıklayıcı şekilde yazılmış.Bu kartları birinize hediye etmek istiyorum. Ürünün ambalajını resim çekmek için açtım. Kargo tarafıma ait. 

Yapmanız gerekenler çok basit

Blogumu GFC ve Google+ da takip etmek

Blogumun Facebook sayfasını beğenmek

Hediye duyurusunu her hangi bir sosyal medya hesabınızda herkese açık olarak paylaşmanız


Instagram ve twitter adreslerimi takip etmeniz tamamen tercihinize kalmış. Ama takip ederseniz beni sevindirirsiniz :)


Aşağıda ki formu doldurmanızı rica ediyorum. Form 31 Ocak 2015 gecesi saat 22:00 de kapanacak ondan sonraki yorumlar geçersiz olacak. Birkaç gün içinde kontrolleri yaptıktan sonra yine blogdan duyurusunu yapacağım.

İyi şanslar


Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...