31 Ara 2016

Biricitle Mutlu Yıllar Etkinliği Sponsor Firmalar

Merhaba,

Gün ile ilgili detayları buradaki yazımda yazmıştım. Şimdi sıra geldi sponsorlarımıza. Bakalım o gün hangi firmalar bizimleymiş.

 
Hc Hair Care daha önce de deneyimlediğim ve Ovex ile Doping ürünlerinin vaadlerini gerçekleştirdiğine inandığım ürünlerden biriydi. HC markası kısa bir süre önce, cilt ürünleri de piyasaya sürdü. Böylelikle ürün yelpazelerini genişletiyorlar.


By Tirileçe etkinlik mekanına karamelli ve çikolatalı çeşitlerini göndermişti. Ağzımızı tatlandırdılar. Teşekkür ederiz.


Sır detarjan Seba Kimya'ya ait bir marka. Ürün yelpazesi oldukça geniş. Çamaşır yumuşatıcısından, sıvı el sabununa kadar bir çok çeşidini bulmak mümkün. Tuzla'da bulunan bir Türk firması ve bir çok markanın da sahibi.


Lila Kutu saç boyaları ile bizlerleydi. Rengi bana uygun olmadığından, bu renk boyayan arkadaşlarıma hediye edeceğim bende. Onlar adına da teşekkürler :)


Ixora parfüm farklı ürünleri ile bizlerleydi. Benim şansıma bu parfümü bana hediye edildi. Erkek parfümü olduğunu sonradan anladım :) Aslında ben de kullanabilirdim çünkü kalıcılığı oldukça yüksek ve kokusunu da çok beğendim, ancak eşime yeni yıl hediyesi olarak verdim :) Kendilerine teşekkür ediyorum. 


LR'ı  temsilen bir önce ki yazımda sevgili Fatma'nın bizimle olduğunu söylemiştim. Bizler için  alore vera roll-on ve Emergency Spray seçmiş. Teşekkür ediyorum kendisine


Essence urunlerini severek kullanıyorum. Hem fiyat hem kalite açısından tercih edilirliği yüksek bir marka bence. Bu güzel ürünlerle  bizimleydiler. Essence ürünlerini, Rossman ve Eve mağazaları ile Renkli dükkân .com da bulabilirsiniz. Dr. Outker hepimizin tanıdığı ve evimizde sık sık kullanılan bir marka. Özellikle pasta süsleme malzemeleri ve instant mayası benim için vazgeçilmez. Etkinliğimize farklı ürünleri ile katılmışlardı. Brownili Pudingini denedim. Çok da beğendim ancak önerilen boyutta kalıp kullanmadığımdan ve ikiye böldüğümden istediğim gibi olmadı. Tadı ise muthişti. Diğerlerini de tarife uygun şekilde yapıp instagram hesabımda mutlaka paylaşacağım 


Kutu kutu Moda ise bir kutu hediye ile bizimleydi. Kısaca bilgi vermek gerekirse, Kutu Kutu Moda olarak her ayın ilk 3 haftası boyunca sipariş alıyorlar ve  ayın 20'sinden sonra da tüm sürpriz kutuları aynı anda kargoluyorlar (bu tarih her ay 1-2 gün önce veya sonra olarak değişebilmekteymiş). Buradaki temel nokta alan kişilerin kutu içeriğinde ne olduğunu bilmeden satın alması, yani kendilerine ya da sevdiklerine tamamen sürpriz oluyor :) Kutuların aynı anda kargolanmasının nedeni de, kutu içeriklerinin daha önceden internette ya da farklı şekillerde duyurulmaması ve sürpriz konseptin gizemini koruması içinmiş. Kutu içerikleri kıyafet, takı, aksesuar gibi kadınlara yönelik ürünlerden oluşuyor ve her ay farklı içerik gönderiliyor. Kutular en az 5 ürün içeriyor ve ücret kargo dahil 54,90 TL. 


Balparmak BallıMix ile bizimleydi. Fındık ve şeker yerine bal konularak hazırlanmış. Ben tadını çok beğendim. Çocukların da çok seveceğine eminim. 


Vissmate, ürün çeşitliliğini arttırmış. Çamaşır sularını daha önce kullanmıştım. Oldukça hızlı temizlik sağlıyor. Özellikle WC temizliğinde tercih ediyorum. 


Yöresel Bunlar Kahramanmaraş firmalarından biri. Yöresel yiyecekleri kargo ile evinize gönderiyor. Yurt içi ve Yurt dışı satışları mevcut.  Çiğköftesini çok merak ediyorum. En kısa sürede hatta belki bugün yapmayı planlıyorum :)


Ahava Cilt ürünleri markası. ben de bu etkinlik ile kendileri ile tanışacağım. Ölü Deniz'in sularından üretiliyormuş. 

Sponsor firmalarımız bunlardı. Linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Hepsine teşekkür ediyorum. MARKA
WEB SİTESİ
Ahava
Balparmak
By Trileçe
Dr. Oetker
Essence
Hc Hair
Ixora Parfüm
Kutukutumoda
Lila Kozmetik
Sır Temizlik
Sosyal Anneyim Lr Ürünleri
Vissmate
Yöreselbunlar
Da Vinci Learning


Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler

Şafak.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...