28 Nis 2014

PRİL İLE EKS MUTFAK AKADEMİSİ ANNE ÇOCUK MUTFAKTAYIZ ETKİNLİĞİ #prilannecocukmutfakta #prilannelergunu


Merhaba,

Bugün Ege ile birlikte, Med Partnerts Reklam Müşteri Direktörü Müge Akay'dan aldığım davet üzerine Pril'in Sapphire Avm'de düzenlediği EKS mutfak akademisi anne & çocuk mutfaktayız etkinliğindeydik. Bir kaç sevdiğim blogger arkadaşımla karşılaşmak çok güzeldi. Bir kaç küçük aksilik olsa da, şunu söylemeliyim ki Müge hanımın olaylara yaklaşımı ve anında sorun çözücülüğü günü keyifli kıldı.

Yaklaşık 3.5 saat süren etkinlikte önce çocuklarımızla cupcake yaptık, sonra da onları eğlenmek üzere çok tatlı iki ablayla uğurlayarak etkinliğimize devam ettik. Öyle ki Ege ablalardan birini çok sevdi ve yanından kalkıp başkasının yanına gittiğinde ağlamaya başladı.
Etkinlikte iki şef bize yardımcı oldu. Pril ailesinden gelenlerde mutfağa girip kolları sıvadı. Cupcakeden başka, Ispanaklı kıymalı Lazanya ve Keçi Peynirli, kuru tatlı domatesli Yeşil salata yaptık. Gün sonunda hazırlanan masalarda topluca hazırladığımız yemekleri yedik ve bizler için hazırladıkları sertifikaları aldık.

Ege bir ara beni çok kızdırdı. Kendimi tutamadım ve ona söylendim durdum. Sonra da kendimi yedim durdum. Kızdığım şey gerçekten önemli bana göre. Bir çok kişi aman ne var bunda diyebilir belki ama ne yapayım bu da benim takıntım.

Neyse asıl konumuza dönelim biz  :)

Bize bir de denememiz için Prilin elde ve makinede yıkama için olan deterjanlarından hediye ettiler. Bulaşık makinasında bir çok marka denedim tam anlamıyla memnun olduğum olmadı. Bir de Prili deneyeceğim.

Yaptığımz yemeklerden kıymalı ve peynirli ıspanaklı lazanyayı sizinle bir kaç gün içinde paylaşacağım. Yarın Ege'nin doğum günü. Yarın evde kutlama var, pazarteside okulda. Yoğun olacağım için yapamam ama ortalık sakinleşince ilk iş tarif vermek olacak. Normalde bu iki sosu birden makarna da yemem ama gerçekten güzel olmuştu.

Pril bir süredir yeni bir formül ile piyasadaymış. Yağ lekelerine ve kurumuş kirlere karşı etkili ve mükemmel temizlik yaratan yeni formülü ile bulaşıkta bir dönüm noktası yarattığı konusunda oldukça iddialı. Türkiye'de ilk ve tek enzim teknolojisi ile diğer detarjanların çıkaramadığı lekelerle kolayca başa çıktığını söylüyor. İşte basın bülteni.

Pril’den Blogger’lara Anneler Günü Hediyesi; Anne Çocuk Mutfaktayız Atölyesi…

Anneler Günü’ne çok az bir zaman kaldı. Anne ve çocukların birlikte daha fazla ve güzel zaman geçirmeleri, bulaşıkta hanımların işini kolaylaştırarak hayata zaman yaratan Pril’in belki de en önemli amacı… Bu nedenle hamarat hanımların bulaşıktaki ilk tercihi Pril, Anneler Günü’ne yaklaşırken Anne Çocuk Mutfaktayız Atölyesi ile çok keyifli bir blogger etkinliğine imza attı. EKS Mutfak Akademisi’nde gerçekleşen etkinliğe birçok değerli blogger, çocuklarıyla katılarak gün boyu yeni tarifler öğrenmenin ve birlikte zaman geçirmenin keyfini çıkarttı.  

            Annelerin, çocuklarıyla geçirdikleri her dakika hazine değerinde… Birlikte daha fazla zaman geçirmelerini sağlamaksa onlara verilebilecek en güzel hediye. Türkiye’de bulaşık deterjanı denilince akla gelen ilk marka olan Pril, Anne Çocuk Mutfaktayız Atölyesi’nde blogger’lara çocuklarıyla birlikte harika zaman geçirme imkanı sundu. 26 Nisan Cumartesi günü, EKS Mutfak Akademisi’nde gerçekleşen ve yaklaşık 3 saat süren Anne Çocuk Mutfaktayız Atölyesi’ne ülkemizin en değerli blogger’ları çocuklarıyla birlikte katılımda bulundu. EKS Mutfak Akademisi’nin usta şeflerinin eşliğinde, çocuklarıyla birlikte en leziz yiyecek tariflerini yapmayı öğrenen blogger’lar, Pril’in üstün leke çıkarma formülüne de uygulamalı olarak şahit oldu.

            Pril’in yağ lekelerine ve kurumuş kirlere karşı etkili ve mükemmel temizlik yaratan yeni formülü, bulaşıkta bir dönüm noktası yaratıyor. Benzersiz enzim teknolojisi yağları çözüyor, kurumuş kirleri söküp atıyor. Pril ile bulaşıklar ışıl ışıl parlıyor. Pril, Türkiye’de ilk ve tek enzim teknolojisi ile diğer deterjanların çıkaramadığı lekelerle kolayca başa çıkıyor. Pril’in yeni formülündeki aktif maddeler ve özel enzimlerin verdiği yoğun temizleme gücü inatçı lekeleri, yanmış yemek ve kurumuş nişasta kalıntılarını söküp atıyor. Aktif maddeler, lekeli yüzeye yapışıyor ve temas sağladığı kirleri söküyor. Enzimler ise kurumuş nişastalı yüzeylere yapışarak kalıntıları çözüyor ve kolayca çıkmalarını sağlıyor. Böylece Pril ile elde bulaşık yıkarken mükemmel temizlik için ovalamaya ve fazla güç harcamaya da gerek kalmıyor.


Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel, Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, 2013 mali yılında 16 milyar 400 milyon Euro’luk satış ve 2,5 milyar Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.

Hande Ardane
Tel: +90 216 579 40 00 - 4276
Faks: +90 216 579 40 92       

Türk Henkel A.Ş.


Müge AKAY                                                    
Müşteri Direktörü                                                         
Med Partners Halkla İlişkiler                             
Tel: (0216) 577 41 41                                       
mt@medpartnersreklam.com
basın bültenidir.Sevgiler
Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...