4 Mar 2018

Bir Kadın Bin Hayat Dünya Kadınlar Günü Blogger Buluşması


Merhaba,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, blogger arkadaşlarımla Sosyal Annem Blog Fatma'nın düzenlediği, "Bir Kadın Bin Hayat" blogger buluşmamızdan bahsedeceğim bugün sizlere.

Günün ayrıntılarına geçmeden önce, Bir kadının aslında binlerce hayatı etkileyebilecek güçte olduğuna inancımın tam olduğunu söylemek istiyorum. Bir kadının yetiştirdiği çocuğun binlerce hayatı iyi ya da kötü  etkileyebileceğini durup bir saniye düşünmenizi istiyorum. Ve ne yazık ki, her ne kadar aksi söylense de, tüm dünyada kadınların ikinci sınıf insan muamelesi gördüğü gerçeği hiç değişmiyor. Buradan erkeklere seslenmek istiyorum.

Sizleri dünyaya getiren de bir kadındı. O nedenle eşlerinize, kız çocuklarınıza ve tüm kadınlara iyi davranmaktan lütfen vazgeçmeyin.....

Gelelim günümüze,

Etkinlik mekanımız Maltepe'de bulunan Dream Hill Business Deluxe Hotel'di. Otel lokasyon olarak Bağdat caddesinin İdealtepe tarafında kalıyor. Adres olarak Maltepe'ye bağlı. Tüm iş toplantıları eğitim ve  kokteyllerinizi  gerçekleştirebileceğiniz 7 farklı toplantı salonu var. Bizler içinde Sedef Ada Solonu hazırlamışlardı. Ayrıca Dream Hill Hotel’in teras katında muhteşem adalar manzaralı Büyükada Balo Salonunda 350 kişiye kadar düğün organizasyonları yapılmakta. Kendi zevkinize göre ayarlayacağınız paketleri mevcut. 

Etkinliğimizin mekan süslemeleri  Talia Organizasyon tarafından yapılmıştı. Pembe Mor Konseptine uygun balonlar salona çok güzel bir hava katmıştı. Ayrıca güne ait profesyonel fotoğraf çekimimiz de yine kendileri tarafından yapıldı. Teşekkür ediyoruz. Masada ayrılan ayrılan yerlerimize oturduğumuzda birbirinden tatlı objelerle karşılaştık. Ayrıca sevgili Fatma bizlere kısa bir konuşma yaptı.Fatna aynı zamanda LR iş ortağı. LR ürünlerini almak isterseniz İnstagramdaki Sosyalannem LR Ekibine DM'den ulaşabilirsiniz.Çok beğendiğim bu melek objesi Dore Organizasyon'a ait, sizce de çok güzel değil mi? Pembe mor taçlar, Küçük hanım tasarım Evi'nin hediyesiydi. Teşekkür ediyoruz.Bu şirin kitap ayracı Quilling Satış Com' aitti. Konsepte uygun Pembe ve Mor kullanılmış. Teşekkür ediyoruz. Erfi Event'in sabunlarına bayıldım. Öyle güzel kokuyor ki. Doğal sabun olduğu çok belli. Trilece çok sevdiğim bir tatlı olmamasına karşın, çok başarılıydı. Torta House Doğan bey bizlerle birlikteydi. İmalatın başında annesi varmış aslında. Emeğine bu kadar sahip çıkan bir evlat yetiştirdiği için ne kadar gurur duysa azdır. Çilekli, limonlu, oreolu, karamelli, kahveli ve frambuazlı trilece ve kıbrıs tatlısı ürünleri bulunuyor.                               

Minval Yayınları, Vedat Kızlıer tarafından yazılan, Öykülerle İnsanları Yönet kitabı ile bizlerleydi. Kitap hakkında ki detaylı yorumlarımı ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım. 

Nays Collection daha önce ürünlerini denemediğim bir firma. Firma yetkilisi İdris bey bizi firma ile ilgili bilgilendirdi. 

 
Revox Labaratuvarı'ndan  Gamze hanım da bizlerleydi. Markanın yeni ürünlerinin yolda olduğu bilgisini bizlerle paylaştı. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Çünkü yepyeni bir adım olacak firma için. Günün sonunda etkinlik pastamızı kestik. Çoookk şirindi :) Alsana Pasta 'ya çok teşekkürler. Tadı da çok iyiydi. Butik pasta için güvenerek kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. 


Çok keyifli geçen bir gündü. Fatma'ya , sponsor firmalarımıza ve katılan blog yazarı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. 

Diğer sponsorlarımız bir sonraki yazımda olacak. Tekrar görüşmek üzere

Sevgiler

Şafak
  
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...