21 Ara 2017

Zafoni Alışveriş Sitesi AlışverişimMerhaba,

Bugün yine bir alışveriş sitesini sizinle inceleyeceğiz ve aldıklarımı paylaşacağım. Malum e-ticaret siteleri artık hayatımızın her alanında ve bir kadın için oturduğu terden kıyafet almak da ayrı bir keyifli oldu. Bu nedenle bu siteleri incelemeye devam ediyorum. Bu hafta ki markamız ise Zafoni


Zafoni öncelikle parekande sektörü ile işe başlamış. Sonrasında e-ticaret yolu ile daha geniş kitlelere ulaşabileceğini fark etmiş ve çalışmalara başlamış. Bugün sitesinde, kadın giyimden erkek giyime, tesettürden aksesuara, çanta, ayakkabı ve kozmetiğe kadar bir çok ürün bulabilmek mümkün.

Ben alışveriş yaparken kendim için ayakkabı, pantolan ve triko seçtim. Pantolanları tek kelime ile bayıldığımı itiraf etmeliyim. Hem kumaş kalıtesi hemde dikim açısından çok iyiydi. Ayakkabıların rengi ve yumuşaklığı çok güzeldi. Severek giyeceğimi düşünüyorum.Öyle şaşkınım ki bluzu farklı renklerde alacakken, iki tane aynı renk almışım. Artık birine hediye ederim diğerini diye düşünüyorum. Aslında iade edebilirim de. Sık sorulan sorular kısmında okuduğum kadarı ile , satın aldığınız ürünleri tekrar satılabilecek olması koşuluyla, teslim aldıktan sonra 14 gün içinde anlaşmalı kargo şirketi ile geri göndermeniz gerekiyor.. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra paranızı iade alabilirsiniz. Ancak, mayo, iç çamaşırı, kozmetik veya hızlı bozulacak ürünlerin iadesini kabul etmemekteler. Ayrıca fatura arkasında ki iade formunu da tam olarak doldurmanız gerekir.

Kredi kartı ile ve havale ile ödeme yapabiliyorsunuz. 50 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz. Kadın Giyim bölümünde mevsime uygun oldukça çok çeşit var. Bir bakmanızı öneririm.

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler
Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...