20 Mar 2018

Julio Lowski Deri CüzdanlarMerhaba, 
Bugün sizlere Sevgili fatma'nın etkinliğinde tanıştığım bir marka ile merhaba demek istiyorum Julio Lowski şu an kadın ve erkekler için cüzdan, çanta ve kartlık kategorileri ile hizmet vermekte. Ancak yakın zamanda kemer ve aksesuar ürünleri ile de çalışmalarına devam edecek. 

Bana hediye edilen cüzdan sevdiğim renklerden kahverengiydi. Kendi özel kutusu içinde geliyor.Ön tarafında kart ve küçük kimlikleriniz için kullanabileceğiniz bir bölüm var. Diğer tarafında ise, hem bozuk para hem de kağıt paralarınız için kullanabileceğiniz fermuarlı bir bölüm mevcut. Ayrıca arkasında yine küçük bir fermuarlı bölüm var.


1.sınıf el işçiliği ile üretilen cüzdanlar oksitlenmeye karşı fermuar ile üretiliyor. Şu an sitede %50 civarında indirim mevcut. 

Sizin için hoşuna gidebileceğini düşündüğüm birkaç model daha eklemek istiyorum.faturalı olarak satın aldığınız ürünleri, 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz. Kapıda nakit ödeme, Kapıda kredi kartı ile ödeme ve Sitede taksit seçenekleri satın alabiliyorsunuz. Ayrıca N11'dende satış yapıyorlar.   

Ben gelir gelmez kullanmaya başladım. Şu an için çok memnunum. Dikişler vb. oldukça düzgün üretilmiş. Türk firması olmasına da ayrıca çok sevindi. İlerleyen zamanlarda ürün model ve kategorilerini çoğaltmalarını dilerim.

Bir başka yazıda görüşmek üzere,

Sevgiler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...