16 Nis 2015

İLKNURUN DÜNYASI İLE BİOTALAB LASMANI

Merhaba,

Geçen hafta çok güzel bir lansmana davetliydim. Sevgili İlknur'un Dünyası'nın bu nazik daveti ile çok keyifli zaman geçirdim ve Biotalab'ın geniş ürün yelpazesi ile sadece ürünleri tanımadım bazı konularda bilgi sahibi de oldum.

Biraz geç kaldığımız toplantıda oldukça nazik davranmışlar ve başlamak için bizi beklemişlerdi. Masa da İlknur'un bizim için yaptırdığı üzerinde ismimiz yazılı bu şirin süs gerçekten çok ince düşünülmüştü.


İlknur'cuğum bizlere çiçek armağan etmeyi de ihmal etmedi :)

Lansman sırasında her ürün grubundan yetkili bir kişi bizi bilgilendirdi. Biotalab'ın ürün grupları içinde olan bize hediye edilen ürünleri ve bazı notları sizinle de paylaşmak istiyorum.

‪#‎Bioblas‬. Sac dokulmesine karsi sampuan ve bakım kremini mutlaka duymuşsunuzdur.  Durulama gerektirmeyen elektriklenmeyi önleyen sıvı saç kremi ile desteklediğimizde bakalım nasıl olacak.‪#‎Nutraxin‬ enerji kapsülü ve melisa çayı. Bitki çayları o bitkinin en iyi yetiştiği ülkelerden alınıyormuş.
‪#‎Biobaby‬ Güneş koruyucusundan çok memnun kalmıştık ve şampuanını merak ediyorum. Probiyotik bu üründe de var ve Anzer doğal kaynak suyu ile üretiliyormuş.‪#‎biota‬ nin yeni sampuanı ‪#‎restorex‬ ile ilgili çok güzel duyumlar aldım. Mutlaka denemek istiyorum saçları 2 kat daha hızlı uzattığı söyleniyor. Bende işe yararsa herkes de yarar.
‪#‎Bioder‬. Aqua soft 24 saat nemlendirme özelliğine sahip ve bio-clean 2si 1 arada temizleyici peeling jel cildinizi derinlemesine temizler ve yeniler. Yüzünüzü temizleyip kreminizi süreceksiniz sonra 24 saat cildiniz nemlenecek. Bu benim gibi vakit bulamıyorum kendime bakmaya diyenlere bahane bırakmıyor :)‪#‎Biolady‬ pedler ağartma yöntemi ile üretilmiyormuş. Intim sagligi ve hijeyene yardımcı olan probiyotiğin hijyenik pedle mükemmel uyumu mantar oluşumunu da buyuk ölçüde engelliyormuş. Ayrıca yapılan araştırmalar rahimağzi kanseri olma riskini minimuma indirdiğini söylüyor.Gün sadece ürünlerle geçmedi. İlknur çok da eğlenceli olan karaoke partisi düzenlemişti. Herkesin çok şarkı söyleyesi varmış, mikrofonun paylaşılamadığı duyumlarınız doğrudur :)Böyle güzel günlerin ardından yazılacak nice yazılarımız olsun diyorum :)

Sevgiler

ŞafakÇOCUKLAR HEPİMİZİN EĞİTİM VE ÖĞRETİMİ DESTEKLEME DERNEĞİ KERMES DÜZENLİYOR


Merhaba,

Hafta içi Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği ile ilgili bir mail aldım. Onu sizlerle paylaşmak istiyorum. Dernek İznik'de kurulmuş. Henüz çok yeni olduğundan ve tanınmak istediğinden  çalışmalarını hızlandırabilmek, daha çok çocuğa yardım edebilmek adına Kadıköy Belediyesinden kermes için izin almışlar. 3 Mayıs günü Fenerbahçe Parkın'da kurulacak kermesde firmalara yer kiralayacaklar.  Bağış makbuzu karşılığı firmalar dilerlerse stant açarak ürün satışı yapabilecekler veya firma tanıtımı yapacaklar.

Şimdi sizleri basın bülteni ile baş başa bırakıyorum.  
ÇOCUKLAR HEPİMİZİN
EĞİTİM VE ÖĞRETİMİ DESTEKLEME DERNEĞİ
BASIN BÜLTENİÇocuklar Hepimizin Eğitimi ve Öğretimi Destekleme Derneği, eğitim bursu verecekleri çocuklar yararına 3 Mayıs 2015 pazar günü  Fenerbahçe’de saat 10:30-19:00 aralığında bir kermes düzenleyecektir.

BU YIL ANNENİZE HEDİYE EDECEĞİNİZ “MUTLULUK” BİR ÇOCUĞUMUZUN BAŞARISI OLSUN.


2014 Ekim ayında faaliyete geçen dernek, İznik merkezli olarak kurulmuştur ve  “İznik'te bir çocuğum var, okuyacak” projesi kapsamında çalışmalarını yürütmektedir. Bu kapsamda  öğrencilere ulaşarak,  maddi destek sağlamanın yanısıra çocukların sosyal gelişimine katkıda bulunacak çalışmalar planlayarak hayata geçirmeyi, öğrencilerin öğrenim hayatlarına dokunarak, onların geleceklerini kurmaya yardımcı olmayı hedeflemektedir.  Ayrıca dernek İznik ‘in  Osmanlı ve Hristiyan Dünyasının Kültür Miraslarından biri olması nedeniyle, iznik’li çocuklar üzerinden yapılacak her türlü faaliyetin İznik ve çevresindeki kültürü de geleceğe taşımak olduğunun bilincinde olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri olarak
 ihtiyaç sahibi öğrencilerimize katkı sağlamak amacıyla 3 Mayıs'ta gerçekleştireceğimiz kermeste  bizlere destek verecek tüm eğitim gönüllülerine şimdiden teşekkür ediyoruz.   “Anneler Günü Hediyesini” standımızdan alan eğitim gönüllülerinin  annelerine verecekleri “mutluluk”  aynı zamanda bir çocuğumuzun ışığı olacaktır.
Tüm Annelerimizin Anneler gününü kutluyoruz.

Doç.Dr. Şermin Tetik
Başkan

Dernek Yönetim Kurulu Adına

Bu bir basın bültenidir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...