6 Şub 2020

Etkinlik İstanbul'da Yeni Yıl Hediyeleşme EtkinliğiHerkese merhaba,

Yazımda gecikmiş bir etkinlik ile bugün sizlerleyim. Aslında çok önce yazmam gerekirdi ama araya giren hastalıklar, misafirler ve okul tatili yazımı böyle geciktirdi. 

Yeniyıla sayılı güler kala Etkinlik İstanbul'da ekibinin daveti ile Mekan Döner evsahipliğinde oldukça keyifli bir hediyeleşme etkinliği yaptık. Etkinlik sahiplerinin konuşması ile başlayan buluşmamız, birbirinden leziz yemekler ve bol sohbet eşliğinde hediyelerle devam etti.  Önce sizlere ev sahibimiz Mekan Döner'den bahsedeyim. Mekan Közde Döner közde yaptığı dönerleri ve diğer doğal ürünlerle hazırladığı tatları ile bilenlerin çok sevdiği, sık sık gittiği, bilmeyenlerin ise çok şey kaçırdığını söyleyeceğim bir yer.
Dönerlerinin sırrı, Balıkesir yöresindeki danaların sadece ve sadece etini kullanmaları, içerisine kıyma vs. katmamaları ve közde pişiriyor olmaları.


O gün etkinlikte Farmasi firması da vardı. Bizlere hediyelerini sundular ve firmayı tanıttılar. Farmasi firmasını tanımayan, duymadan yoktur sanırım. Yerli üretim olan firma, hem.kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri ile sevilmeyi başardı.
Ürünleri satın alabildiğiniz gibi aynı zamanda kendiniz üye olup indirimli alabiliyorsunuz. Ayrıca üyelik sisteminde kazanç da elde ederek aile bütçesi ne katkı sağlayabilirsiniz.

Üye olmak isteyenler @demiraylin88 e ulaşabilir.Etkinlikte kimin kime hediye vereceğini kimse bilmiyordu. Ev sahiplerimiz bizi eşleştirmişti ve sadece kime hediye alacağımız belliydi. Ben Anne Terazisi Hanife'ye, Gülümse Yüzüme Yasemin de bana hediye aldı. Sponsor firmalarımızda vardı. İşte firmalar ve hediyeleri


 @sgakozmetik Zenvita renk açıcı cilt bakım kremi;ciltte kararma olan her bölgede kullanılabiliyor Teremen ter azaltıcı sprey ürünleri de kadın ve erkekler için ayrı ayrı üretilmiş. Biotin vücutta yağ, karbonhidrat ve şeker gibi maddeleri parçalayan enzimlerin önemli bir bileşeni. B-7, H vitamini veya koenzim R olarak da adlandırılıyor
Sağlıklı bir metabolizma, bağışıklık, sindirim ve dolaşım sistemi için hayati önemi olan önemli bir besin grubudur.

#biotin , hem saç hemde tırnaklar için de çok önemli . Takviye edici bir gıda olan olan Msl Biotini eczanelerde bulabilirsiniz. Içeriginde aroma, tatlandırıcı veya koruyucu içermiyor.@beehometurkiye makyaj organizatörü ile bizlerleydi.Her bir fincanı elle çizip bizlere hediye eden @art_of_frd ye çok teşekkürler. Daha fazla.urune ulaşabilmek.icin sayfasını inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz En sevdiğim markaların başında gelen @highgenic #etkinlikistanbulda daveti ile yapilan #etkinlikistanbuldaileyeniyılamerhaba buluşmasında bizlerleydi. 


@prosenin dökülme karşıtı ve onarıcı sampuan hakkında güzel kullanıcı deneyimleri duydum. Icerigindeki 👇 👉ARGAN YAĞI
👉KERATİN
👉GINSENG
👉BİOTİN
👉SOYA
👉MISIR
Ve
👉BUĞDAY PROTEİNİ ile hen saç köklerini hemde saç derisini besliyormuş . Kullanmaya başlıyorum. Deneyimlerimi sizlerle de paylaşacağım.@zeyraconcept dogal ve sağlıklı yaşamlar sayfasinda aramoterapik mumlar ve dogal sabun çeşitlerini bulabilirsiniz.
Tüm sponsor firmalara, bize kapılarını açan Mekan Közde Döner'e ve etkinlik için davet eden, Fatm, Hanife ve Aylin'e çok teşekkür ediyorum.

Bir başka yazıda daha görüşmek üzere hepinize sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...