18 May 2017

Crowne Plaza Otel Florya Anneler Günü Brunch ve Akvaryum DavetiMerhaba,

Anneler gününde sevgili Yasemin Kokulu Bir Hayat organizasyonu ve Crowne Plaza Otel Florya daveti ile bazı blogger arkadaşlarımla Anneler Günü için bir aradaydık. Daha önceden tanıdığım arkadaşlarım olduğu gibi, sosyal medya aracılığı ile tanıdığım ama hiç yüzyüze gelmediğim arkadaşlarımla da bir arada olma şansım oldum.


Florya Crowne Plaza otel, İstanbul'un en sevdiğim semtlerinden biri olan Florya'da bulunuyor. Konumu nedeniyle odanızdan denizi çok yakından görebileceğiniz 5 yıldızlı otel olma özelliği taşıyor.  10 farklı konseptde 306 oda ve suit var. Otelin açık ve kapalı yüzme havuzu, spa, hamam, sauna ve spor salonu mevcut. 
Farklı büyüklükteki salonları ile düğün, toplantı, kutlama her türlü organizasyonunuzu yapabiliyorsunuz. Barda canlı müzik oluyor. Kahvaltımız, otelin Salamina kış salonundaydı. Kış salonu dediğine bakmayın, aynı zamanda bahçeside var. Biz de bahçesinde oturduk ve deniz manzarasını bol bol seyrettik. 
Aqua Florya Avm ve İstanbul Akvaryum'a yürüme mesafesinde. Havaalanına oldukça yakın. Açık büfe Brunch oldukça zengin. 

Kahvaltımız sırasında canlı müzik de vardı. 


Keyifli geçen kahvaltı sonrası istikamet 

İstanbul Akvaryum'du. 


Akvaryum'a daha önceden de bir kaç kere gitmişliğim var. Detaylı yazıyı İstanbul Akvaryum yazımdan okuyabilirsiniz. Bu sefer çok güzel bir sürpriz bizi bekliyordu. Penguenler :) O paytak paytak yürüyen ağır abiler, suyun içine girince öyle hızlı yüzüyorlar ki :) Penguenlere ait videoyu youtube hesabımdan izleyebilirsiniz. Hesabıma abone olmayı unutmayın :)
Akvaryum çok güzel bir yer ve çocukları oraya tekrar götürmekten büyük keyif aldım. Bu güzel gün için sevgili Yasemin'e ve otel ve akvaryum çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Ortamın loş olması nedeniyle fotoğraflar karanlık çıktı, bunun için lütfen kusuruma bakmayın.
Bir başka yazıda görüşmek üzere
Sevgiler

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...