29 Kas 2016

Yaşama Açılan Penceredir Kitap İzmir BuluşmasıHerkese merhaba,

Yoğun ve bir o kadar da keyifli bir buluşmayı cumartesi günü tamamladık. Malumunuz Eylül ayında İstanbul'da Yaşama Açılan penceredir kitap buluşması yapmıştık. Kısa bir hatırlatma olsun bu video


Etkinlik biter bitmez, bizde fikirler yeniden uçuşmaya başladı. İkincisini yapmaya karar verdik. Verdik diyorum çünkü bu buluşmada 3 kişiydik yine. Sevgili Elmas Pırıltıları ve Yasemin Kokulu bir Hayat. Etkinlik ortaklarıma teşekkürlerimle :)İkinci buluşmamız için İzmir'i seçtik. Etkinlik mekan sponsorumuz ise, Kaya Prestige Otel oldu. Kendilerine canı gönülden teşekkür ediyorum. Çünkü bu buluşma için kargolar onlara gitti, o yoğunluğa rağmen bilgi akışı sorunsuz devam etti, gece bizi misafir ettiler ve her dakika bizi rahat ettirmek için ellerinden geleni yaptılar.

 Kaya Prestige Otel, iş toplantılarının sıklıkla yapıldığı ve genellikle işadamlarının tercih ettiği bir otel. İzmir Enternasyonel Fuarı ve İzmir kent merkezine yürüyerek 5 dakika mesafede. Otelin çatı terası şehir manzaralı  Wi-Fi ve otopark ücretsiz. Otel içinde Fitness Center, Sauna, masaj ve Kuaför hizmetleri bulunmakta. Otelde, suit ve standart odalar olarak 142 odası bulunmakta.


Kaya Prestige Otel toplam 7 toplantı salonuna sahip. Bizim etkinliğimiz Milet toplantı salonunda gerçekleşti. 12 blogger ve youtuber'ın yanı sıra, Minval Yayınları ve Düz Yazı Yayınevi sahipleri, yazar Saadet Aydınlıoğlu, Nilgün Özel ErdemHaber Hürriyeti gazetesinden Metin Aydınoğlu ve Kitap baba olarak tanınan  26. Atatürk Çocukları Kütüphanesini açmış Mesut Tim idi. Bol kitapları, yayınevi ve yazarlar cephesinden sektörü konuştuk..Etkinliğe katılan yazarlarımız, kitaplarını bizler için imzaladı ayrıca günün sürprizi Düz Yazı Yayınevi sahibi Yusuf Gürer'in yazmış olduğu Ben Sana Şiir Yazayım Sen Sadece Gül  isimli kitabından bizler için okuduğu şiir dinletisiydi.Oldukça keyifli geçen günün ardından İstanbul'a dönerken fark ettim ki, kitaplar ayrı bir dünya ve o dünyada ne olursa olsun hep geleceğe güzel şeyler kalıyor.#yasamaacilanpenceredirkitap buluşmamızda bu güzel kitap ayraçları icin @lalemevsimi ne, benim gibi fotoğraflarını kâğıt üzerinde görmeyi sevenlere, farklı boy seçenekleri ile hizmet veren @sosyopix e, görüntüsü ile beni mest eden isme özel mumlar ve harika etkinlik afişimize emek veren @thepurple_sm ye çok teşekkür ediyorum.
Günümüze renk kattıkları için teşekkür ediyorum.


Etkinlik hediyelerimizi ve etkinlik günü videomuzu bir sonra ki yazımda paylaşacağım. Etkinliğe katılan blogger ve youtuber arkadaşlarımın linklerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Eğer bir kitap severseniz, mutlaka takibe alın.

Katılan Blogger ve Youtuberlar Sosyal Medya Hesapları


Glorrrbooks
Tarçınlı Kurabiye Blog
Kahve Kadın Kitap
Gitarist Kızın Güncesi
Buse Güler 
Okur Yazar Annecik
Okuyan Anne
Elmas Pırıltıları
Yasemin Kokulu Bir Hayat
Denizden Notlar
Lale Mevsimi

Bir sonraki yazı da  görüşmek üzere
Sevgiler


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...