16 May 2017

İlknur'un Dünyası 4. Anne Sultanlar Blogger Buluşması


Merhaba,

Yine keyifli geçen bir blogger buluşması ile sizlerleyim. Bu sefer ki bu yıl 4. kere düzenlenen ve benim ilk defa katıldığım İlknur'un Dünyası  tarafından organize edilen Anne Sultanlar Blogger Buluşmasıydı.Etkinlik mekanı olarak Bostancı'da bulunan Dedeman Oteli seçmişti. Kolay uşalımı nedeniyle Dedeman Bostancıyı çok sevdim. Toplu taşıma araçlarına çok yakın.  30 m2’den 720 m2’ye kadar değişkenlik gösteren 13 farklı toplantı salonuyla geniş çaplı organizasyon ve etkinliklere olanak tanıyor. Düğün organizasyonları, etkinlikler, iş toplantıları yapabilirsiniz. Otelde farklı konseptlerde toplam  252 adet oda bulunmakta. Bizi oldukça güzel bir şekilde ağırladılar.


Toplantı salonunun süslemeleri Sbz Butik Cafe Organizasyon firmasına aitti. Süslemeler dışında bizler için de çok tatlı küçük vazolarda çiçekler hazırlamışlardı.Etkinliğimizin fotoğraflarını ise Bahar Yıldırım'a aitti. Bahardan Önce ismi ile instagram üzerinden irtibata geçebilirsiniz.


Adettendir diyerek sevgili İlknur'un konuşması ile başlayan etkinlikte, bazı firmalar da sunumları ile bizlerle oldular. 

Papağan Kuruyemiş, hem çocuklar için küçük paketlerde hazırlanan ve 5 li olarak satışa sunulan yeni ürünü bizlere tanıttı ve hazırladıkları hediyelerini kendi elleri ile sundular.
Bir başka firmamız ise, Havan İlaçtı. Çocuklara balık yağını sevdirmek için, jelibon gibi balık şeklinde balık yağı yapmışlar. Bir çok çeşitten oluşan bir sepet ile bizlerleydiler.

Capicade

Capilactif Capicade deneme boy ürünlerinden göndermişlerdi. 


MiniYup Eğitim Seti
Çocuk Gelişim Atolyesi Alman pedegoglar tarafından hazırlanan Miniyup eğitim seti ile bizlerleydi. Her kitabın amacı farklı ve çanta içinde 10 tane kitap var 2 yaşdan başlayıp 10 yaşa kadar seçenekler mevcut.


Tamek
"Tamekse koy sepete" reklamını hatırlarmısınız? Oldukça başarılı bir reklamdı. Aynen reklamındaki gibi yapmış Tamek ve bize bir sepet hediye göndermiş :)


Yves Rocher
Yves Rocher bu mis gibi ürünü ile bizlerleydi.


Thalia

Thalia'nin sabunlarının kokuları üzerine yok. Hepsi mis gibi. El ve ayak kremini ise ilk defa deneyeceğim.Minibum el yapımı bu patikler ile çok beğenildi. Çok sevdiğim bir bebeğe gidecek.


Prima'nın külot bezlerini zaten gece kullanıyorduk. Kullanımı çok kolay. Külot gibi giydiriyorsunuz ve yanlardan yırtarak çıkartıyorsunuz. 


Dove
Dove'un bu yeni serisini denememiştim. Deneyerek en kısa sürede paylaşmak istiyorum.

Gürsüt Ürünleri

Gürsüt dolu dolu bir peynir paketi ile bizimleydi. Peynir sever bir aile olarak kendilerine sevgilerimizi yolluyoruz :)


KekBurger

Dr Oetker çok sevdiğim kek burgerlerinden göndermiş. Hemen yapıldı bile.Lila Kozmetik Sea Color saç boyası ile bizimleydi. 


Tarko Kozmetik saç fırçası, makyaj fırçası ve silikon fondöten hediyeleri ile bizimleydi. 


Catrice Kozmetik
Ürünlerini Renkli Dükkan'dan da online satın alabileceğiniz Catrice Cosmetics bizimleydi. Koyu renk ojelerini çok seviyorum.


Biota'nın 24 saat etkili yüz kremini çok severek kullanıyordum. Şimdi el kremini de deneyimleme şansım olacak. Ayrıca Biobaby güneş koruma sütü de severek kullandığımız bir ürün. 


Unibaby
Unibaby kayısılı makyaj temizleme pedlerini severek kullanıyorum. Bakalım bu çeşidini nasıl bulacağım.

Rexona
Rexona deodorant ile bizlerleydi.


Ducray , Avene ve Elancy ürünlerini bloglarda sık okuyorum. Deneyimlerim sonrası paylaşacağım
İfondi tayt ve bu güzel strablez atlet ile bizimleydi. Uygun fiyatlı ürünlerine sitelerinden ulaşabilirsiniz.Biri temizlik mi dedi :) Henkel bizlerle.


P&G , FAİRY, FEBREZ, GILLETTE VENUS ürünleri ile bizimleydi.  

Sloganları #kadınolmakGÜÇtür  Ailesini ve çevresini güçlendiren kadınlar, şimdi de dar gelirli kadınlara destek oluyor. Gelin, siz de KadinlarBilir.com’a üye olun diyerek,  Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı ile birlikte tüm kadınlara destek olmaya davet ediyor bizi. 


Revigen Şampuan
Revigen Şampuan da daha önce denemediklerimden. Denedikten sonra düşüncelerimi paylaşacağım. 


Lila kağıt

Lila Kağıt'ın bu peçeteleri kocaman. Tam benim oğlanlara göre.


Schwarzkopf
Schwarzkopf profesyonel saç ürünleri ile bizlerleydi. BC saç yağını daha önce hiç denemedim.Sevgili Zeyland, her iki oğlum içinde bu güzel takımları yollamıştı. Havaların değişken olduğu şu günlerde ikisi de çok beğendi. Özellikle Ege okula giderken o üstü giymeye bayılıyor. Siyah maske son zamanlarda çok sık duyduğumuz bir ürün. Neredeyse siyah maske olmayan firma yok. Maia Kozmetik siyah maske hediyesi ile bizimleydi.Bu güzel organizasyon için sevgili İlknur'a, sponsor firmalarımıza ve birlikte keyif aldığımız blogger arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle
Lidya Grup, ilk 4 ayda %75 büyüdü


Teknolojisiyle baskı sektörünün dünya devleri arasında yer alan Xerox, Epson ve EFİ markalarının Türkiye distribütörü olan Lidya Grup, bu yılın ilk 4 ayını rekor bir büyümeyle kapattı. Büyümede hız kesmeyen ve ekipman satışlarını arttırmayı sürdüren Lidya Grup, aldığı stratejik kararlar ve tedbirlerin neticesinde bir önceki yılın ilk dört ayına göre, bu yılın ilk dört ayında toplam satış gelirlerinde %75 büyüme gösterdi. Lidya Grup, yılın ilk yarısında da bu büyüme oranlarını sürdürme kararlılığındadır.   

Kriz kelimesini kaldırdı, büyüyerek yoluna devam ediyor

2017’nin ilk gününden itibaren inançla ve büyüme hedefiyle etkin bir çalışma programı yürüttüklerini kaydeden Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, şunları söyledi: “Şirketimizde, hiçbir zaman krizleri ve olumsuzlukları konuşmuyoruz. Daima, içinde bulunduğumuz durumu nasıl fırsata çevirebiliriz diye değerlendiriyoruz. Nitekim olası krizler esnasında firmalar, morallerini kaybederek yaptıkları stratejik hatalar nedeniyle pazarda oluşan fırsatlara yoğunlaşamıyorlar. Lidya Grup olarak, iyi analizle pazarı domine etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

İşini büyütme potansiyeli olmayan müşterilerini borç yükü altına sokmama çabası içerisinde olduklarını da anlatan Bekir Öz, konuşmasına şöyle devam etti: “Hepimiz, aynı geminin içerisindeyiz. Özelikle ekonomik durgunluğun olduğu dönemlerde, müşterilerimizin adına çok daha fazla düşünüyoruz ve işlerini büyütemeyecek olan işletmelerin büyük borç yükü altına girmemeleri konusunda bilgilendiriyoruz. Lidya Grup’un, müşterilerin gözündeki marka değeri ve memnuniyetinin temel noktası budur. Koşulsuz şartsız önceliğimiz, müşterilerimizin sürekliliği ve memnuniyetidir” diye konuştu.


Pedalı sürekli çevirmek gerekiyor


Sürdürülebilir başarı için yatırım yapılması gerektiğini ifade eden Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Rıza Başoğlu, şunları kaydetti: “Gelişim, istikrarla ilgilidir. Pazar dinamiklerinin ve teknolojinin sürekli değişken olması, istikrarlı hedeflemeyi ve uygulamayı gerektirir. Bu sürecin etkin hale gelmesi ise yatırımla mümkündür. Ekipman yatırımından, insan kaynaklarına kadar, birçok yatırım alanı değerlendirilmelidir. Yani, sürekli pedal çevirmeniz gerekiyor. Pedal çevirmemek, yol almadığınız anlamına gelir ki, bu aşamada ayağa kalkmak daha maliyetli olacaktır” dedi.


Sürdürülebilir büyüme için finans ve insan kaynakları yapısının önemine de değinen Rıza Başoğlu, konuşmasına şöyle devam etti: “Bizler, toplum ihtiyaçlarının gelişerek arttığının farkındayız. Hangi ekonomik ölçek de olursanız olun, durgunluk devrelerinin sonunda dahi ciddi büyüme fırsatları olmuştur. Önemli olan bu süreçleri iyi yönetebilmektir. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kadroları oluşturabiliyorsanız, büyüme fırsatını yakalamanız çok daha kolaydır. Büyümeyi sürdürülebilir kılmak için de, finans yapınızın, insan kaynakları yapınızın, büyüme hedefleriyle örtüşüyor olması lazımdır. Yani büyümeyi destekleyecek, insan gücünüz ve finansal yapınız yok ise kazanımlar geçicidir ve ekonomiye maliyeti yüksektir. Nitelikli kadrolar, nitelikli teknoloji ve verimli hizmet anlayışı firmalara başarıyı ve büyümeyi getirecektir” şeklinde konuştu.


* basın bültenidir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...