1 Oca 2019

Gençliğinizi Ultherapy ile Yılların Elinden Geri Alın


ulthera
Ultherapy


Herkese merhaba, yeni yılın ilk sabahından tam da güne uygun bir yazı ile sizlerleyim.
Hayatın gitgide artan temposu ve zorlu yaşam koşulları zamanı hızlandırırken, yüz ve beden güzelliğini de yıpratıyor. Ama bir yandan da teknoloji, yıpranmalarla savaşmak için yepyeni araç ve imkânları beraberinde getiriyor. Yeni gelişen yöntemler içerisinde, cerrahi yöntemlerin yanı sıra, kesi gerektirmeyen cerrahi olmayan uygulamalar da önemli bir yer tutuyor. Cerrahi olmayan uygulamalar, özellikle de ameliyattan çekinenlerin yardımına koşuyor. Bu noktada yüz güzelliğini korumak ve geri kazanmak isteyenler ultherapy yöntemine başvuruyor.
Gençlik Vadeden Ultherapy Nedir?
Ameliyatsız bir cilt gençleştirme yöntemi olan ultherapy ya da diğer bir söylenişiyle ulthera, yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kesi olmaksızın belirgin bir gençleşme ve sıkılaşma sağlayan estetik uygulamanın adı. Gelecek yıllara dönük koruyucu bir yaklaşım olarak da ele alınabilen bu yöntem, özellikle 30’lu yaşlardan itibaren daha diri görünmek isteyen herkese uygulanabiliyor. Bu yaşlardan itibaren doğal yaşlanma sürecinin bir parçası olarak cilt sıkılığında kayıplar yaşanabiliyor, var olan gevşeme artabiliyor ya da yüz ovalinde yıldan yıla artan bir bozulma fark edilebiliyor. Aynı zamanda ince kırışıklıkların derinleşmeye başlaması daha çok 35 yaşından sonra gerçekleşiyor. Odaklanmış ultrason uygulaması olan ultherapy tüm bu deformasyonları gidermeyi hedef alıyor. Ameliyatsız cilt sıkılaştırma ve yüz gerdirmeuygulamaları arasında en başarılılarından biri olan ulthera, sarkmaları toparlıyor, cildin kalitesini artırarak yıllar öncesine döndürüyor.
Ultherapy Nasıl Gerçekleşiyor?
Başarılı ameliyatsız cilt gençleştirme uygulaması ultherapy, odaklanmış ultrason kullanarak cilt dokusunun derin katmanlarını uyarma esasına dayanıyor. ultrasonun ulaştığı en alt katmanlarda kolajen sistemi, tıpkı gençlik çağlarında olduğu gibi harekete geçerek etkinliğini geri kazanıyor. Artan ve yoğunlaşan kolajen cildin altındaki konumu sayesinde fibröz zar özelliğindeki SMAS zarını gerginleştiriyor. Böylece hiçbir yöntemde olmayan bir sonuç elde edilerek cilt kesi olmaksızın geriliyor. Yenilenen cilt katmanları sayesinde ciltteki çizgilerin görünümünde belirgin bir iyileşme ve düzleşme meydana geliyor. Canlanan ve dolaşımı güçlenen cilt taze rengini, pembeliğini de geri kazanıyor. Ultherapy uygulaması yapıldıktan hemen sonra ciltte iyileşme belirtileri baş gösteriyor. Uygulamanın ciltte yarattığı olumlu etkinin tam anlamıyla zirveye ulaşması ise birkaç ayı buluyor. İlk günden itibaren günden güne artan ışıltı ve gençlik, kişileri mutlu ediyor.

Ultherapy İle Zamanda Geriye Yolculuk Mümkün

Estetik alanında kaydedilen yeniliklerin en cazip ve etkili olanlarından biri olan ulthera uygulaması pek çok avantajı ile özellikle kadınların yaşamını kolaylaştırıyor. Zamanın acımasız tahribatı, yıllar içerisinde kilo alıp vermeler, hava kirliliğinin ve sigara içmenin olumsuz sonuçları, güneş ışınına bağlı hücre hasarı, zamanla bağ dokuların zayıflaması gibi sebeplerle sürekli yorulan ve yıpranan cilt ulthera ile adeta yeniden hayat buluyor. Yer çekiminin etkisine kapılan ve aşağı doğru çekilerek formu bozulan, oval görünümünü kaybeden cilt yeniden yukarı doğru kendini toparlıyor. Çene hattı belirginleşiyor, çene altı ve gıdı bölgesindeki sarkık görüntü kayboluyor. Kesi gerektirmeyen ultherapy yönteminde kanama olmadığı gibi herhangi bir iz de oluşmuyor. Diğer lazer ve benzeri uygulamaların ulaşamadığı en alt cilt katmanlarına sadece ultherapy ulaşıyor. Bu yöntemi tercih eden kişiler narkoz almadan istedikleri sonuçları elde ediyor. Ultherapy uygulaması sonrasında ise özel bir iyileşme sürecine ihtiyaç kalmaksızın gündelik yaşama hemen geri dönülebiliyor. Kişiler işlerinden ve yaşam kalitelerinden ödün vermeden gençliğe yeniden "merhaba" deme şansını elde ediyor. Sadece 60 dakika gibi bir sürede tamamlanan tamamen güvenilir bir yöntem olan ultherapy uygulamasının etkisi 5 yıla kadar devam edebiliyor. Ultherapy ayrıca yüz bölgesinin haricinde boyun ve dekolte bölgesinde de etkin sonuç veriyor.
Siz de ameliyat olmaksızın zamanda geriye yolculuk etmek, çok daha diri ve genç bir görünüme kavuşmak istiyorsanız ultherapy uygulamasını deneyebilir; alanında uzman Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alpaslan Topçu’dan randevunuzu alabilirsiniz.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...