5 Eyl 2017

Ninja Kaplumbağa Oyuncakları


Merhaba,

Ninja Kaplumbağaları tanımayanınız yoktur sanırım. Kendisi Kurbağa prens kadar ünlü bir hayal kahramanı :) Hemde bir tane değil, hocaları mutant fare   "Usta Splinter" önderliğinde biraz çocuksu, oldukça akıllı ve çok güçlü birbirinden yakışıklı mutant su kaplumbağası dört yakışıklı. İsimlerini rönansans sanatçılarından alan Raphael, Donatello, Leonardo, Michelangelo 'nın bizlerle buluşması azmin zaferi de diyebiliriz. 

İlk ortaya çıkışları  iki çizer/ yazar Kevin Eastman ve Peter Laird'iFrank Miller’in Daredevil ve Ronin serilerinden esinlenerek bir araya  gelmesi ile ortaya çıkmış. Hatta rivayetlere göre ilk kitaplarını yayınlatacak yayınevi bulamayınca borç para ile basmışlar. Sonrasında da onlar için önlenemez yükseliş başlamış.

Orjinal adı Teenage Mutant Ninja Turtles olan Ninja Kaplumbağalar çizgi filmler dışında sinema filmlerine de konu oldu ve büyük küçük herkesin ilgi odağı olmayı başarıyor. Bence burada ki en önemli etken ise, bu karakterlerin farklı kişiliklerde olması ve her daim çocuksu taraflarını kaybetmememeleri. 

Sadece sinema / TV endüstrisi değil aynı zamanda oyuncak endüstrisi ve tekstil de bu Ninja Kaplumbağaları sayesinde çocukların alışveriş isteklerini arttırıyor. Mesela biz Ege anaokulundayken, ninja kaplumbağa kostümü istediğinde kendi kostümünü yapmıştık blogda da yer vermiştim. Oldukça amatörceydi ama o dönemde hem bulamamlıtım hem de gerçekten çok pahalıydı. Kendisi evde yapamayacaklar için Karakter Dükkanı'nda yer alan Ninja kaplumbağa kostümler can kurtarıcı olabilir. 


Ninja Kaplumbağa KostümBizde de ninja kaplumbağa oyuncakları var tabi ki. İnsanın erkek çocuğu olunca bu kaçınılmaz oluyor :) Efe Deniz'in en sevdiği ninjası bu. Bunu da Karakter Dükkanından almıştık. Ninja Kaplumbağa oyuncakları geniş bir yelpaze ile beğeniye sunuluyor.Daha önce de sık sık bahsettiğim Karakter Dükkanı sitesinden sizde çocuğuza güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.  Kredi kartı ile güvenilir alışveriş yapabilir yada kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ayrıca tüm ürünlerin orjinal lisanslı olması da çocuk sağlığı için biliyorsunuz çok önemli

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler
Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...