9 Mar 2018

Bicadde.com Alışverişi

Merhaba,

Bugün yeni bir e-ticaret sitesi yazım ile sizlerleyim. Fatma'nın düzenlediği etkinlikte bizlere sponsor olan Bicadde.com dan bahsedeceğim.

Büyük Beden ,Tesettür ve Kadın Moda kategorileri ile ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir site. Özellikle büyük beden giyim bulmak özellikle de internette çok zor. Bu sitede büyük beden elbise, spor, deniz. hırka, triko, kazak, kaban, mont, panço, ceket ve çorap çeşitlerine ulaşabiliyorsunuz. Hem de öyle bir iki ürünle değil. Bir çok çeşit var.


            Benim pantolonları çok sevdiğimi fark etmiş olacaklar ki, bana çok hoş bir şalvar pantolon yollamışlardı. Büyük beden bayan pantolon yazınca kutunun  üzerinde biraz alındım :) ama görünce çok sevdim.Tabi sadece büyük bedenler için değil kıyafetler. Aynı zamanda Kadın Moda kategorisinde İç Giyim, Gecelik Pijama, Anne ve Çocuk, Hamile Lohusa, Takı ve Aksesuar, Çanta / Cüzdan, Gelin / Çeyiz ve Yılbaşı Gecesi Kıyafetleri adı altında alt kategoriler var.


                      


Ürünleri marka, fiyat, renk yada beden olarak filtreleyebiliyorsunuz. Üye olarak ya da üye olmadan alışveriş yapabildiğiniz gibi Facebook ve Google Plus hesabınızla da giriş yaparak alışveriş yapabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı yada kapıda ödeme seçeneği ile yapabiliyorsunuz. Ürün iadesi kabul ediyorlar ancak bozulmamış ve kullanılmamış olması gerekiyor. Ayrıca ürünleri Aras kargo ile iade ederseniz kargo ücreti ödemiyorsunuz. 

Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere 
Sevgiler
Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...