24 Ağu 2015

TATLIMO : En Tatlı Hediye


Herkese merhaba,

Bu cumartesi oldukça keyifli bir etkinlik geçirdik. Sizlerle etkinlik detaylarını paylaşmadan önce sponsorlarımızdan Tatlımo.com u tanıtmak istiyorum.

Kendileri hem etkinlik masalarımızı renk ve tat kattılar hem de evdekileri de düşünerek bize özel paket hazırlamışlardı.
Peki Tatlımo.com kimdir?


Artık En Tatlı Hediye O:Hediyemo, Mutluluko, Aşkımo, Sevgilimo, Kalbimo… Sepet dolusu lezzetlere yeni bir yorum getiren, ücünü ve deneyimini hediyelik lezzet sektörün uzman markası Fruitflowers ve tatlı atıştırmalık Sweetberry’nin bir araya gelmesinden alan Tatlımo tazeliği, lezzeti ve renkleriyle olduğu kadar gülümseten isimleriyle de tüketicilerin dikkatini çekiyor. Hediye Almayı Kolaylaştırıyor Türkiye çapındaki 13 şubesi yanında www.tatlimo.com adresinde de yaklaşık 400 çeşit ürünle her yaştan lezzet meraklısına en tatlı hediyeyi alma imkanı sunan Tatlımo şubelerinin bulunduğu illerde siparişleri aynı gün teslim ederek büyük bir boşluğu dolduruyor. 


Özel soğutmalı araçlarla teslim edilen meyve, çikolatalı meyve, kek, kurabiye ve truffle sepetleri hediyeyi alan kişiyi gerçekten şaşırtıyor. Sitede bulunan ürünlerden tazeliğini kaybetmeden kargolanabilecekler tüm Türkiye’ye en kısa süre içinde ulaştırılmakta. Tüm Özel Günlere Uygun Hediyeler Tatlımo; doğum günü, bebek kutlama hediyeleri, sevgiliye özel hediyeler, özür dileme hediyeleri, kutlama hediyeleri gibi herkesin her an ihtiyaç duyabileceği hediye kategorilerine sahip.Doğum günü kutlamaları için sevimli balonlar, tebrik için tatlı kurabiyelerle zenginleştirilebilen hediyeler alışılmışın dışında bir alternatif arayanlar için ilk tercih olarak rağbet görüyor. Çikolatalı Meyve Sevenlerin Uğrak Yeri Tatlimo.com’da taptaze meyve sepetleri yanında çikolatalı muz ve çikolatalı çileklerden oluşan Çikolatalı Meyve Sepetleri de dikkat çekmekte. Özellikle çikolata seven tüketiciler bu Çikolatalı Meyve Sepetlerini kendileri için sipariş vererek En Tatlı Hediye lezzetine ulaşıyorlar. Sitede meyveler yanında kurabiye, kek ve truffleların da nefis çikolatalı seçenekleri bulunmakta. Bireysel Tüketiciler Yanında Şirketlerden de Talep Var Şirket içi etkinlik, personel özel gün kutlamaları ve özel tasarımlı kutulardan oluşan şirket tanıtımları gibi tüm kurumsal hediye ihtiyacı da Tatlımo tarafından karşılanabiliyor. İhtiyaç doğrultusunda belirtilen sayıda üretilen kurumsal ürünler tazeliklerini kaybetmeden şirketlere teslim ediliyor.


Sevgilerimle

Şafak

Not: #4mevsimkadini etkinliği ile ilgili paylaşımları sosyal medyadan takip edebilirsiniz.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...