24 Oca 2018

SHEIN Sevgililer Günü Dilek Listem


Herkese merhaba,

Sevgililer gününe az kalmışken, bu sene bir değişiklik yapmaya karar verdim ve blogda sevgililer gününde ne hediye alsam mutlu hissederdim diyerek bir dilek listesi hazırlamaya karar verdim. Malum dilek listeleri ülkemizde henüz çok yeni. Evliliklerde, doğumlarda, doğumgünlerinde veya özel kutlama günlerinde hediye almadan olmuyor ve bir çok insan alacağı hediye konusunda çok zorlanıyor.

Belki hepimiz böyle listeler yapmalıyız ki, eşlerimize ve sevdiklerimize kolaylıklar olsun :) Benim doğum günüm ve sevgililer günü ard arda olduğundan bir kaç Shein sitesinden bir kaç seçenek buraya yükleyeyim.

Mart ayında özel bir buluşmaya gideceğim için pembe bir elbise ihtiyacım var. Bunlardan biri olursa fena olmaz :)


Kısa Kırmızı Pembe Elbise Belki biraz kısa görünüyor ama, kısa elbiseleri seviyorum.  Uzun elbise isteyenler için belki bu da olabilir. Hem bu yıl dantel çok moda.

Bir de sitede gezinirken fiyatını oldukça uygun bulduğum bu mavi elbise var. Bu ara kalem etekler de çok moda bildiğiniz gibi. Seçtiğim elbiseleri nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum. Tabi alışveriş yapmadığım için ürünlerin kalitesini ve sitenin güvenirliliğini bilmiyorum. Bazı blogger arkadaşlar alışveriş yapmış denemek lazım. 

Bir başka yazıda görüşmek üzere
Sevgiler
Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...