21 Nis 2016

Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında Etkinliği Sponsor Firmaları


Herkese merhaba,

Sonunda #bloggerlarpaylasiyor1yasinda etkinliği sponsor yazıma nihayet başlayabildim :) Bu yazımda daha önce yer vermediğim sponsorlarımızdan bahsedeceğim. Önceki yazılarımı Buradan ve Buradan okuyabilirsiniz. Öncelikle etkinliğimize destek olan 43 firmamızın her birine çok teşekkür ediyorum. Bakalım kimlermiş bu firmalar.

Etkinliğimizi Youtube kanalımızdan da izleyebilirsiniz. Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı ve bizi takibe almayı unutmayın :)365ist, özel tasarım Mynita bileklikleri ile bizimle oldu. Her zevke hitap edecek tarz da bileklikler bulmak mümkün :)

                   

Akbrella Şemsiye daha önce de kullandığım bir marka. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyorum. Oldukça sağlam ve hem bireysel hemde kurumsal olarak alabileceğiniz ürünleri var. Amway Kozmetik Artistry markasına ait harika bir set ile bizimleydi. Kalitesi ve güvenirliliği tartışılmaz olan firmanın sadece kozmetik ürünlerini değil, ev temizlik ve diğer çeşitleri de bizim evden eksik olmaz zaten. Eşim Amway markasının Türkiye'ye geldiğinden beri takipçisi ve kullancısı bir insan :)Bebak markasını sevdiğimi bir çok okuyucum bilir. Yazın kullanacağımız güneş bakım sütü ve kakao güneş kremi ile bizlerleydi.


Daha önce Binboğa Bal ile ilgili düşüncelerimi Burada sizlerle paylaşmıştım. Özellikle ağızda kalan petek tadını çok seviyorum. Kooperatif markası olması da benim için ayrı bir anlam taşıyor.


Burock 3 farklı ürünü ile bizlerleydi. Gece Bakım kremi, Gündüz bakım kremi ve Göz altı bakım kremleri. Yaşlanma karşıtı bu kremler bir çok kişiden onay almış ürünler. Bende en kısa sürede deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.Cecile 2 güzel ojesi ve ruju ile bizlerleydi. Cecile rujlar ile ilgili merak ettiklerinize Bloggerlar Paylaşıyor sitemizden bakabilirsiniz. 


Perfetti VanMelle, chupa-chups, mentos, vivident ürünlerinden hazırladıkları harika bir paket ile bizlerleydi. Hepsi harika ürünlere en çok çocuklar sevindi :)


Dermokil, seyahatlerde rahatlıkla taşıyabileceğimiz, şampuan, susam yağı ve güneş kremi ile bizlerleydi. 


Duru Bulgur, üç güzel ürünü ile bizimleydi. Ürünlerinde ki kaliteyi, sadece su ve buğday kullanarak, taş değirmende öğütme metoduyla doğal renginde ve kokusunda olmaları ile sağlıyorlarmış. 

Bundan bir kaç yıl önce hayatımıza giren Pepee çocuklar tarafından o kadar çok sevildi ki şimdi yeni arkadaşları, sanal mağazası, bir çok sevilen ürünü var. Düşyeri Stüdyoları Pepee ve Ayas dergileri ile bizlerleydi.


Enafarma firmasını ve ürünlerini sizlerle daha önce de Burada paylaşmıştım. Özellikle Carven şurup eşim için, maxerin cooler da benim için vazgeçilmez bir ürün. Burnuma dokunma sloganı ile hayatımıza giren Cold-mix de bir çok kişi tarafından tanınıyor. Tüm ürünlerinden oluşan çok güzel bir paket ile bizlerleydiler.


Essence kozmetik, hem gönderdiği set ile hem de özel çantası ile hepimiz tarafından çok sevildi. Essence ürünleri ile ilgili Bloggerlar Paylaşıyor sitemizde de bir çok ürün yorumunu okuyabilirsiniz.


Mutlu anlarımızı yazalım diye, Fabooks 5 yıllık bir ajanda yapmış. Umarım çabucacık dolar :)


Hc Hair Care bir çok kişinin gönlüne taht kuran bir marka. Şampuan ve saç kremleri ile bizlerleydi. 


Kenton, annelerimizin markası. Özellikle son yıllardaki hazır tatlılarının yapımı öyle kolay ki. Triliçesini şiddetle tavsiye ederim.


Herkes Sofraya diyen Knorr bizler için birçok ürün çeşidini içeren bir paket yollamıştı. Özellikle ezogelin çorbası ve tavuk harçları benim favorim. 


Lav, işte en sevdiğim cam ürün markası. Masalarda cidden YeniBirHeyecan. Tam baharın yaşandığı bu günlerde çok güzel, papatyalı bir kahvaltı takımı ile bizlerle oldular. 


Minval Yayınları, son yıllarda yayınladığı bir çok kitabını okuduğum yayınevi. Çok sevdiğim yazarlardan Tolga Aydoğan'ın sinemaya da çekilen kitabı Peri Masalı ve Suna Uysal'ın Tutku ve Dantel kitapları ile bizlerleydi.


Odak Parfümeri daha öncede sizlerle Burada paylaştığım Zyba markalı parfümleri üreten bir Türk Markası. Çekici isimli parfümü hariç hepsini kullandım ve çok da memnun kaldım.


Panda Dondurma Maraş Usulu kesme dondurmaları ile bizlerleydi. Genellikle kış aylarında yemekten çekiniliyor ama aslında yaz kış tüketilmesinde herhangi bir sakınca yok bana göre. Bir de küçük tiyo, dondurma yedikten sonra üzerine oda sıcaklığında su için. Bunu annem söylerdi bende hep uyguluyorum :)


Panda Antivirüs programı yazarlarımıza 1 yıl kullanabilecekleri ücretsiz üyelik hediyesi ile bizlerleydi. Artık korumadayız :)


Türkiye'de periyodik günler için iç çamaşırı üreten ve satan bir firma varmış Periyodik Giyim ve ben#bloggerlarpaylasiyor1yasinda etkinliği ile haberdar oldum. Bu ürünlerin özelliği, özel dokulu kumaş ile bir kısmının kaplanması ve yarısının çift katlı olması. 


Uzman psikolog Ramazan Şimşek, Tablet Çocukları isimli kitabı ile bizlerleydi. Önümüzdeki günlerde kitaptan öğreneceğim bilgileri sizinle de paylaşacağım.Revox At Kuyruğu şampuanını daha önce de önerdiğim markalardan. Serum, şampuan ve saç kremi çeşitleri ile bizlerleydi.Rituel de Beaute ıstıcı bantları ile aramızdayı. Özellikle regl dönemleri sancılı geçenlere önerilen ürün ile ilgili yazıyı Buradan okuyabilirsiniz.


Sahi İstanbul, Koku topları ile bizimleydi. 4 farklı çeşidi olan kokulardan topların içine birkaç damla damlatmanız yeterli oluyor. Mis gibi kokuyor her yer. 


 Selin Kolonyaları, çok güzel bir paket hazırlamış bizim için. Hem kokuları hemde sunumu mükemmel. Kolonya kokusu sevmeyenler bir de bunları denesin :) Vazgeçemeyeceksiniz.Tabloda.com yazarlarımızın  beğenerek seçtiği tablolar ile aramızdaydı. Bir çok çeşidine rastlayabileceğiniz gibi isterseniz kendi çektiğiniz fotoğrafları da dilediğiniz boyutta kanvas tablo olarak yaptırabiliyorsunuz.Taka Tuka.... Onun yaptıklarını görmek lazım. Özel tasarım ürünlerinde reçineyi aşkla buluşturuyor bana göre .Daha önce detaylı olarak Burada bahsetmiştim. El emeği anahtarlık ve magnetleri ile aramızdaydı.

Tat Makarna, yıllardır tanıdığımız güvendiğimiz bir marka. Makarna çeşitleri ile aramızdaydı. Tuğba Kuruyemiş, Aydın'da bulunan fabrikasından Türkiye'nin bir çok yerindeki mağazasında ürünlerini buluşturuyor kuruyemiş, lokum, kahve severlere. Özellikle ben Beyazıt'taki mağazasını biliyorum ki, turistler ile dolup taşıyor her gün.Uneller, Gaziantep'deki üretim yerinde, fındık kabuğunda, kara fırında pişmiş lezzetleri el yapımı ürünler arayanlar ile birleştiren ve kalitesine güvendiğim bir marka. Ürünlerini bütün Migroslarda bulabilirsiniz. 


Bunların dışında, o gün bizimle olup, fotoğraflarımızı çeken Tülay Fotography'e de çok teşekkür ediyorum ve objektifinden çıkan güzel karelerle sizi baş başa bırakıyorum. 
Etkinliğimizi sosyal medyada, #bloggerlarpaylasiyor1yasinda #bloggerlarpaylasiyorcomdogumgunu ve tüm etkinliklerimizi #bloggerlarpaylasiyorcometkinlik hashtagleri ile izleyebilirsiniz. 


365İst http://www.365ist.com/
5thcore http://www.5thcore.com/
Akbrella Şemsiye  http://www.semsiye.us
Amway Kozmetik https://www.amway.com.tr/
Bebak http://www.bebak.com.tr/
Binboğa Bal http://binbogabal.com.tr/
Burcu Cupcake http://burcupcake.com/
Burock http://www.burock.com.tr/
Cecile http://www.cecileshop.com/
Perfetti Van Melle http://www.perfettivanmelle.com.tr/
Dermokil http://www.dermokil.com.tr/
Duru Bulgur http://www.durubulgur.com/
Düşyeri Dergileri http://www.dusyeri.com.tr/
Eğlence Fabrikası http://www.eglencefabrikasi.com/
Ena Farma http://enafarma.com.tr/
Eresin Crown Hotel Sultanahmet http://www.eresin.com.tr/eresincrown/
Essence Cosmetics http://www.essence.eu/tr/anasayfa/
Fabooks http://fabooks.com.tr/
HC Hair Care Saç Bakım https://www.sacbakim.com/
Kenton http://www.kenton.com.tr/
Knorr http://www.herkessofraya.com
Lav https://www.lav.com.tr
Minval Yayınları http://www.minvalyayinlari.com/
Nihalin Pasta Butiği https://www.instagram.com/nihalin_pasta_v_krabiye_butigi/
Odak Parfümeri http://www.odakparfumeri.com/
Özel gün magnetleri http://www.ozelgunmagnetleri.com/
Panda http://www.panda.com.tr/
Panda Anti virus http://www.elektronturk.com/panda-antivirus/
Periyodik Giyim http://www.periyodikgiyim.com/
Portakal Bende http://portakalbende.com/
Ramazan Şimşek https://www.facebook.com/uzmanpsikologramazansimsek/
Revox https://www.revox.com.tr/
Rituel de beaute http://ritueldebeaute.com/
Sahi İstanbul  http://sahi.com.tr/
Selin Kolonyaları http://www.selin.com.tr/
Sen Hep Kalbimdesin  https://www.senhepkalbimdesin.com/
Tabloda.com http://tabloda.com/
Taka Tuka takatuka.sopsy.com
Tat Makarna http://www.tatmakarna.com/
Tatlımo https://www.tatlimo.com/
Tuğba Kuruyemiş http://www.tugbakuruyemis.com.tr/
Tülay Fotography http://visne.format.com/
Uneller http://www.uneller.com/
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...