4 Tem 2015

BIOBLAS COLOR & MORE SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI SAÇ BOYASI VE ŞAMPUANI DENEYİMİ

Herkese merhaba,

Tatil öncesi sevgili İlknurun Dünyası'nın aracılığı ile deneyimleyip yazmam için Bioblas Color & More Saç Boyası ve boyalı saçlar için şampuan ulaştırıldı bana. Kendi saçını kendi boyamayı beceremeyen biri olduğumdan bir arkadaşımın saçlarında denedik.

Paket içinde,  Oksidan krem, boyalı saçlara özel saç dökülmesine karşı maske ve şampuan, krem saç boyası, eldiven ve 5 mineral ve vitamin içeren yağ ve kullanım kılavuzu çıkıyor.


Bitkisel yağı ve krem boyayı şişe içine koyup iyice çalkalıyorsunuz.Saçlara sürüp yaklaşık 40 dakika beklettik boyayı. Biz 7.0  Kumral rengini seçtik. O an fark ettiğimiz en önemli artısı kokusunun portakal kokusunda olması ve saç derisinde yanma hissi uyandırmamasıydı.


5 mineral ve vitamin içeren yağ saçların daha dirençli olmasını sağlıyor ve dökülmesini engelliyormuş. Bu da boyadan sonraki hali. Beyazların tamamı kapanmış ve tüm saçta renk farklılığı olmamıştı.


Sonrasında da Bioblas Saç dökülmesine karşı boyalı saçlar için özel olarak üretilmiş şampuanı denedik. Onunla ilgili deneyimlerimizi de ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım.


Bu boyama işini bir an önce benimde öğrenmem lazım sanırım. Aslında çok kolay, sürekli yapanlar iki dakikada boyayı sürüp işlemi tamamlıyorlar. Sizler nasıl yapıyorsunuz saçlarınızı boyuyormusunuz? Kendiniz mi yoksa kuaförde mi? 

Birde siteye girdiğimde öyle güzel bir renk gördüm ki mutlaka denemek istiyorum. Biraz saçımı dinlendirmem lazım bunun için. Yaptığımda sosyal medya hesaplarımda paylaşırım :)

Bioblas saç boyası bizden tam not aldı. tavsiye ediyoruz efendim :)

Sevgiler
Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...