8 Ara 2016

Yaşama Açılan Penceredir Kitap Buluşması Katılan Yayınevleri ve Kitapları


Herkese merhaba,

Geçtiğimiz günlerde düzenlemiş olduığumuz, Yaşama Açılan Penceredir Kitap Buluşmasının yayınevleri ve kitaplarından bahsetmek istiyorum. Önceki yazımı buradan okuyabilirsiniz.


Bu buluşmada da birbirinden değerli yayınevleri, kitaplar, yazarlar, bloggerlar bizlerle oldu. Hepsine bir kere daha teşekkür ediyorum.

Aranus Yayıncılık, bir kere daha bizimleydi. Fuar zamanı yayınevi sahibini de tanıma imkanım oldu. Şu kadarını söyleyebilirim, yayınevi sahibi, editörü, sosyal medya sorumlusu hepsi çok kibar çok alçak gönüllü kişiler. Bizlere Yeni çıkan kitaplarından gönderdiler. Sevgili Zeynep Saraç'ın kitabı fuara yetişince ve ben okuyunca çok mutlu oldum. Etkinliğimize Nar Çiçeği kitabını da istiyorum diyince kırmadılar bizi. Ondan da gönderdiler. Çok teşekkür ediyorum

Arunas Yayıncılık
Pena yayınları 4 farklı kitabı ile bizlerleydi. Herkes istediği kitabı seçti. Önceki etkinliğimizde de bizi yalnız bırakmamışlardı. Çok teşekkür ediyorum.

Pena Yayınları
Destek yayınları, bu etkinliğimizde de bizlerleydi. Ben Babamın Emaneti kitabını seçtim kendime, arkadaşların büyük çoğunluğu Ölü Kuşların Sessizliği kitabını. Destek yayınlarına destekleri için teşekkür ederim :)

Destek Yayınları
Yitik Ülke Yayınları ilk defa bizimle olan yayınevlerinden biriydi. Kaliteli edebiyat yapma konusunu kendine misyon edinmiş yayınevi, Herbirimize farklı 3 kitap hediye ettiler. Birini sizlerle geçen gün paylaşmıştım. Diğer ikisi sırada bekliyor. Merak ederseniz Kesin Ki Seni Seviyorum  kitap yorumuma beklerim.

Yitik Ülke Yayınları
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...