30 Eki 2015

Pril İle En Hamarat Benim Lansmanı


Merhaba,

Geçtiğimiz hafta Pril'il Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli'de yapılan lansmanına davetliydim. Medpartners Reklam Müge hanım tarafından davet edildiğim toplantı da, sevdiğim bir çok blog yazarı da oradaydı. Markanın reklam yüzü Açelya Akkoyun ve Henkel Ev ve Temizlik Ürünleri grubu etkinlik boyunca bizlerleydi. Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Marka reklam yüzü seçilen Açelya Akkoyun, gerçekten çok doğru bir tercih olmuş. Sadece güzelliği ile değil, benim gibi katılan bir çok arkadaşımı da zekasıyla kendine hayran bıraktı. 

Etkinlik diğer lansmanlardan farklı geçti. Bunun için kendilerini kutluyorum. Genel olarak, katıldığımız lansmanlarda, firma kendini anlatır, biz bloggerlar dinler ve ürün hakkında onların anlattıklarıyla bilgi sahibi olurduk. Bu sefer, her katılımcı kendisi hakkında kısa bir tanıtımda bulundu ve temizlik alışkanlıklarından bahsetti. Pril kullananlar neden kullandıklarını, kullanmayanlar neden kulllanmadıklarını anlattılar. Ürünler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Bir yandan yemeklerimizi yerken bir yandan da keyifli dakikalar geçirdik. 

Pril markası ülkemizin ilk makina detarjanı bildiğim kadarı ile. Yıllarca da sektörde lider konumda bir ürün. Hem elde yıkama için hem de bulaşık makinası için ürünleri var. 
Elde yıkama çeşitleri ürün yelpazesi son zamanlarda genişlemiş. Pril Power Limon , Pril Power Nar, Pril Power Elma, Pril Losyon Aloe Vera (hassas ciltler için özellikle öneriyorlar) , Pril Gold, Pril Gold Limon Ben de lansman sırasında öğrendim yeni çeşitleri.
Bulaşık makinası için ise tablet, jel ve toz olarak ayrılıyor. Ayrıca deterjan dışında, parlatıcı, tuz, makina koruyucu ve makina deodarantı ürünleri de mevcut. Günün sonunda birlikte resim çektirdik. #enhamaratbenim hastagı ile medyada duyurulan etkinlik, ülkemizin farklı bölgelerinde seçilen 7 ilde yapıldı. En son şehir olarak İstanbul seçilmişti. Günün sonunda, etkinlik programı dahilinde yapılan yarışlarda birinci gelen kişiler tekrar yarıştı, ve bulaşık makinasını en hızlı seçen kişi seçildi :)

Eski bir pril reklamı ile size hoşçakalın diyorum. Bu reklamı ilk seyrettiğimizde güldüğümüzü hatırlıyorum. Ve böyle erkekler var mı diye de merak ettiğimi hatırlıyorum :) Lansman sırasında pril ile ilgili anınız var mı sorusunda hiç bir şey hatırlayamamıştım. Varmış :)Sevgiler

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...