28 Kas 2016

Aşka Çeyrek Kala Kitap Yorumu

Aşka Çeyrek Kala


Herkese merhaba,
Yeni bir kitap yorumu ile sizlerleyim bugün. Son zamanların sevilen yazarlarından İlker Özmestçi'nin son kitabı "Aşka Çeyrek Kala"

Önceki iki kitabını okumadım ama, arkadaşlarım önceki kitaplarının devamı niteliğinde olduğunu söyledi. Ben de son zamanlarda ismini çok sık duyduğum için oldukça meraklanarak okudum.

Kitapta, daldan dala konan kahramanın, zaman zaman farklı şehirlerde buluştuğu sevgilisine giderken bir uçak yolculuğu sırasında tanıştığı uçaktan inip adını sormayı unuttuğu yol arkadaşı ile, tesadüfler sonrası tekrar bir araya gelmesi ile başlıyor. 
Sonrasında öyle güzel anlar yaşamışlar ki kahramanımız aşık oluyor. İşin kötü tarafı ise, bu seferde tek bildiği şey, ismi oluyor...

Kader denilen şey var bence. Çünkü kader onları tekrar bir araya getiriyor ve birliktelikleri başlıyor. Birbiri ile fazla beklenti içine girmeden, bir birlerini sık boğaz etmeden yaşadıkları şey, zamanla gelişiyor ve kahramanımızı bir korku alıyor. Daha detay vermeyeyim de, arada yaşananları ve neler olduğunu kitaptan okuyun :)

Gelelim Kitap ve Detaylara

Yazar :                                   İlker Özmestçi
Basım Yılı :                           2016
Sayfa sayısı :                        199
Yayınevi  :                             Destek YayınlarıAşka Çeyrek Kala


"Aşka çeyrek Kala" kitabında, hikayeyi okurken belki bir çok kadın ve erkeğin başından geçmiş benzer olayları görebiliyorsunuz ve farkında olmadan erkek gözüyle görüyorsunuz olayları. Kitap çok akıcı, okurken hic yorulmuyorsunuz. Oldukça sade bir dil. Aslında böyle sade bir dille yazılmış olması beni şaşırttı :) Okuyanlardan yorumlarını bekliyorum


Sevgiler

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...