24 Mar 2014

ANNELER GÜNÜ ÇEKİLİŞİME HOŞGELDİNİZ -kapandı

Merhaba,

Yine özel bir zaman. Yine özel bir çekiliş. Anneler Günü çekilişime hoş geldiniz. Bu çekilişi blog dünyasında tanıyıp sevdiğim sevgili arkadaşım Esen ile birlikte hazırladık. Sevgili Esen sizler için  çok güzel bir çanta yaptı. Kendisi zaten bu konuda hayranlıkla izlediğim biri.

Kendisini mutlaka ama mutlaka izlemeye almalısınız. Yaptığı çantalar, nazarlıklar, buzdolabı süsleri birbirinden güzel. Ayrıca Esen kendisi için bir de mağaza açtı. Yaptıklarına göz gezdirebilir, beğendiğiniz bir şey olursa sipariş edebilirsiniz. İnanın severek yaptığı için hepsi çok güzel oluyor.

Esen'in blogu için Tık Tık

Bende çantanın içinde, annenize verebileceğiniz lezzetli kurabiyeler hazırladım.

İsterseniz kurabiyeler de bu konsepti seçebilir yada annenize olan sevginizi bir cümle ile anlatmak isterseniz sadece harflerden o cümleyi yazmamı isteyebilirsiniz. Seçim sizin hangisini istediğinizi bana lütfen belirtin. Bir de cümle mümkünse çok uzun olmasın :)

Not: Başvurularda farklı algılayanlar oldu o nedenle özellikle belirtmek istiyorum. Resimde gördüğünüz kurabiyeler ya da annenize hissettiğiniz duyguyu harflerle yazabiliriz. Seni seviyorum, sen birtanesin, anneciğim vb. gibi


Bu da Esen'ciğimin sizin için yaptığı çantaGelelim şartlarıma


Blogumun izleyicisi olmanız ve beni Google + da takip etmeniz (Zorunlu)


Şafagın Dünyası facebook sayfasını  Beğenmeniz  (Zorunlu)

Çekilişi herhangi bir sosyal medyada paylaşıp linkini benimle paylaşmanız 
 (Zorunlu)

                          Bu sefer ek hak da vermek istiyorum.

Twitter takibi +1 hak

İnstagram takibi +1 hak

Bloglovin takibi +1 hak

Şartları sağladıktan sonra ekteki formu doldurmayı unutmayın çünkü form üzerinden kontrol edeceğim, yorumlara bakmayacağım

Herkese bol şans diliyorum. Çekiliş 4 Mayıs 2014 tarihinde saat 11:00 de kapanacak. Kargo ücreti bana ait. Yurt dışına gönderim yapmıyorum.

Sevgiler
Şafak

MİMLENMEK GÜZEL ŞEY BİR DE SORULAR ZOR OLMASA :)

Merhaba,

Sevgili  Emrah beni mimlemiş. Sorular az ama zorlanmadım desem yalan olur. Özelikle 2. soruda. Yine de bu mimlenme olayını seviyorum. Gelelim sorulara ve cevaplarıma, 


1-Neden Blog Adın ?
Şafağın Dünyası.  Çünkü bu benim dünyam gerçekten. Yazmayı seviyorum, insanlarla paylaşmayı seviyorum, çocuklarıma gelecek için anılarımı biriktirmeyi seviyorum. Eğer bir gün erken ölürsem ve onların beni yakından tanıma şansları olmazsa yaptığımı ettiğimi blogumdan okusunlar istiyorum. Bu nedenle alan adımı da tescil ettirdim ama ne yazık ki hayata geçiremedim.


2-Hayat felsefeni belirleyen söz nedir?

Tabi ki kendi sözüm. KİMSE İÇİN AĞLAMA, ÖNEMLİ OLAN SENSİN BUNU ASLA UNUTMA

3-İlk anılarınız nelerdir? Hangi yaşa kadar inebiliyorsunuz?


4 yaşına kadar inebiliyorum sanırım :) Kardeşim doğduğunda 4 yaşındaydım ve kuzenlerim benimle dalga geçmişti, pabucun dama atıldı diye. Bende çok üzülmüştüm, niye ayakkabılarımı attılar diye :)) Daha da geriye gidemiyorum, yaş geçti artık biliyormusunuz, o kadar eskiyi hatırlayabilmem bile mucize  :)

Evet, cevaplarım bu kadar. Bende Anne İste  blogunun sahibesini mimliyorum.


Sevgiler
Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...