24 Mar 2014

ANNELER GÜNÜ ÇEKİLİŞİME HOŞGELDİNİZ -kapandı

Merhaba,

Yine özel bir zaman. Yine özel bir çekiliş. Anneler Günü çekilişime hoş geldiniz. Bu çekilişi blog dünyasında tanıyıp sevdiğim sevgili arkadaşım Esen ile birlikte hazırladık. Sevgili Esen sizler için  çok güzel bir çanta yaptı. Kendisi zaten bu konuda hayranlıkla izlediğim biri.

Kendisini mutlaka ama mutlaka izlemeye almalısınız. Yaptığı çantalar, nazarlıklar, buzdolabı süsleri birbirinden güzel. Ayrıca Esen kendisi için bir de mağaza açtı. Yaptıklarına göz gezdirebilir, beğendiğiniz bir şey olursa sipariş edebilirsiniz. İnanın severek yaptığı için hepsi çok güzel oluyor.

Esen'in blogu için Tık Tık

Bende çantanın içinde, annenize verebileceğiniz lezzetli kurabiyeler hazırladım.

İsterseniz kurabiyeler de bu konsepti seçebilir yada annenize olan sevginizi bir cümle ile anlatmak isterseniz sadece harflerden o cümleyi yazmamı isteyebilirsiniz. Seçim sizin hangisini istediğinizi bana lütfen belirtin. Bir de cümle mümkünse çok uzun olmasın :)

Not: Başvurularda farklı algılayanlar oldu o nedenle özellikle belirtmek istiyorum. Resimde gördüğünüz kurabiyeler ya da annenize hissettiğiniz duyguyu harflerle yazabiliriz. Seni seviyorum, sen birtanesin, anneciğim vb. gibi


Bu da Esen'ciğimin sizin için yaptığı çantaGelelim şartlarıma


Blogumun izleyicisi olmanız ve beni Google + da takip etmeniz (Zorunlu)


Şafagın Dünyası facebook sayfasını  Beğenmeniz  (Zorunlu)

Çekilişi herhangi bir sosyal medyada paylaşıp linkini benimle paylaşmanız 
 (Zorunlu)

                          Bu sefer ek hak da vermek istiyorum.

Twitter takibi +1 hak

İnstagram takibi +1 hak

Bloglovin takibi +1 hak

Şartları sağladıktan sonra ekteki formu doldurmayı unutmayın çünkü form üzerinden kontrol edeceğim, yorumlara bakmayacağım

Herkese bol şans diliyorum. Çekiliş 4 Mayıs 2014 tarihinde saat 11:00 de kapanacak. Kargo ücreti bana ait. Yurt dışına gönderim yapmıyorum.

Sevgiler
Şafak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...