14 Şub 2017

Tırport’un Dijital platformunda, Kamyoncular İle Yük Verenler BuluşuyorEv taşırken ya da mallarınızın nakliyesini yaparken en büyük sorunlardan biri de, eşya taşıtacak güvenilir bir şirket yada kişi bulmaktır.Yapılan araştırmalara göre de, ülkemizde nakliyecilik yapan kamyonların %90 'ı şahıslara aitmiş  ve ülkemizde 1.5 milyon insan geçimini nakliyecilikten sağlıyormuş. Şimdi ise Tırport oluşturduğu dijital platformla, yeni bir mobil uygulama geliştirmiş ve iki tarafı buluşturucak yeni bir program yazmış. Bana gelen konuyla ilgili bilgi yazısını sizlerle de paylaşmak istedim. Biraz da siteyi inceledim ve aşağıdaki bilgiler çıktı :)

Buna göre şu anki mevcut durumda kamyoncular; dönüş yükü beklerken her defasında en az 200-250 TL masraf yapıyor. Bir kamyoncunun, çalışmadığı günlerdeki aylık bekleme masrafı 1.500 TL’yi geçiyor. Bunun üzerine bir de, yük için verdiği komisyonlar eklenince, kamyoncunun yük bulabilmek için aylık olarak kaybettiği para 2 bin TL’yi buluyor. Bu da odukça yüksek bir para ve mecburen yük taşırken bunu da göze alarak bizlere fiyat veriyorlar.
  
Tırport’un dijital platformunda, kamyoncular ile yük verenler buluşuyor

Tırport ortaya koyduğu dijital platformda; kamyoncular ile yük verenleri buluşturuyor. Dijital platform sayesinde kamyoncular, “paramı alabilir miyim?” derdine düşmüyor ve dönüş yükü bulma sıkıntısı yaşamıyor. Yük verenler ise, Tırport mobil uygulamasını birçok kez kullanmış ve taşıdığı yüklerden yüksek performans puanı almış güvenilir kamyoncularla buluşuyor. Kendi “onaylı kamyoncu” listelerini güncel tutabiliyor. Lojistik firmaları çok rahat olarak, güvenilir ve müsait kamyonları bulabiliyor. Yük verenler aynı zamanda “yüküm güvende mi?” endişesi taşımıyor. Yapay zekâ destekli Tırport dijital platformuyla, taşımanın her aşaması, belge tabanlı ve gerçek zamanlı takip edilebiliyor. Özetle, kamyoncular ve yük verenler, Tırport’un dijital teknoloji hizmetleriyle işlerini anlık ve etkin olarak yönetebiliyor.  Bu da biz yük verenler için çok iyi gönül rahatlığı ile ürünlerimizin yerine vardığına emin olmamızı sağlıyor. 

Siz yükünüzle ilgili ağırlık, mesafe gibi bilgileri verdikten sonra, size nakliyecilerden fiyat geliyor. Sistem üzerinden kişiyi inceleyebiliyorsunuz, sonrasında çalışmak istediğiniz kişi ile öcret konusunda anlaşma yapıyorsunuz. 

Ücret Tırport'un hesabına ödeniyor ve iş bitiminde nakliyecinin ödemesi Tırport tarafndan hesaba geçiyor. 

Umarım sizler içinde faydalı bir bilgilendirme olur

Kendinize iyi bakın

Sevgiler


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...