13 May 2015

NİHAN VE ŞAFAKLA 23 NİSAN BLOGGER ANNE ÇOCUK ŞENLİĞİ SPONSORLAR2Merhaba,

Bildiğiniz üzere Nihan ve Şafakla 23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği sponsorlarımız ile ilgili yazıma devem edeceğimi söylemiştim. Önceki yazıları okumak isterseniz Buraya ve Buraya tıklayabilirsiniz.

İşte diğer sponsorlarımız ve hediyeleri


Nesli Desing çocuklarımızın adlarının baş harfleri olan kapı süsleri hediye etti. Kızlara pembe, erkeklere mavi. Üzerine çocukların adlarıyla hitap edilen bir de 23 Nisan mesajı eklemişler. Çok hoş bir davranıştı. Teşekkür ederiz.
Omo uzun yıllardır hayatımızda olan, başarısını ispatlamış firmalardan biri daha. Kirlenmek güzeldir ile başlayan serüvenimiz #hadihareketlen ile devam ediyor. Bizimle oldukları için teşekkürler.
Organicum/Organicare organik ürünleri tüketici ile buluşturan bir marka. Eczanelerden temin edebileceğiniz bu ürün denendiğinde ayrıntılı olarak paylaşılacak sizlerle. Katıldıkları için teşekkür ediyoruz.


Özel Gün Magnetleri instagramda tanıdığım ve çok beğenerek takip ettiğim bir firmaydı. Dilediğiniz resminizi göndererek, doğum günü, sünnet, özel günler için magnet, kitap ayracı, Amerikan servisi yaptırabilirsiniz. Bizimle oldukları için teşekkür ediyoruz.

Pakmaya blogger dostu bir firma. Pudingden mayaya, vanilyadan kabartma tozuna bir çok ürün var.  Çocuklarımız için pudinglerinden göndermişti. Hatta biraz önce pişirdim bittter çikolatalıyı, oğlum anne çikolatayı sen mi yaptın diyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Panda panda panda, panda enfes dondurma :) Çocuklar dondurmaya bayılır. Bizimkilerde bayıldı. Ben özellikle Maraş usulü kesme dondurmayı keserek ambalaja koyduklarını görünce ayrı bir bayıldım :) Bizimle olduğunuz için teşekkürler.


Parfumshopping.com annelerimiz için far göndermişti. Web sitelerinde bir çok ürün bulabilirsiniz. Destekleri için teşekkür ediyoruz.


Pinkylola küçükler için bozuk para çantası göndermişti. Ayrıca bir kişiye de özel tasarım el yapımı çantasını hediye etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz.
Portaxe ve Celebre iki şık mekan. Dört kişiye kahvaltı hediyesi ile bizlerleydi. Benim de en kısa sürede ziyaret etmeyi arzuladığım  mekanlar. Siz brunch yaparken çocuklarınız oyun abla ve abileri ile eğleniyor. Bu güzel hediyeleri için teşekkür ederiz.
Pritt her çocuğumuza  içinde keçeli kalemlerinden yapıştırıcısına, pastel boyadan sulu boyaya tüm boya ihtiyaçlarının karşılayacak birer set hediye etti. Çok teşekkür ediyoruz.


Rainwalker hem annelere hediye etmemiz için hem de çocuklar için güneş gözlüğü göndermişti. Davetli arkadaşlarımızın gözlüklerle pozları görülmeye değerdi :) Ekinliğimize destek olduğunuz için teşekkürler.

Rituelde Beaute özel günler için ısıtıcı bant, rahat nefes almanızı sağlayacak burun bantı ve pratik bir ürün olan diş temizlemeye yardımcı mendil ile bizlerleydiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.


Sanakapakolsun etkinliğimizde sadece bizlere değil aynı zamanda izleyicilerimize de 23 Nisan ruhuna uygun bir hediye veren firmamız oldu. Kendileriyle tanışmak ve çalışmak bir zevkti. Teşekkür ederiz.
Şarkgülü.com deniz ve havuz zamanının yaklaştığı şu günlerde, hem deniz topu hem de ilk defa deneyecek olduğum mum boyalarla bizlerleydi. Kendilerine teşekkür ederiz.
Taş Tablolar sevgili blogger arkadaşım bu etkinlikte çocuklara bende bir şeyler hediye etmek istiyorum dedi ve küçük hanımlara kolye bileklik seti, beylere maskotlu kalemler ve biz annelere el emeği taş tablolarından hediye etti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Timaş Yayıncılık hem çocuklar hem de bizler için geniş bir kitap yelpazesi hazırlamıştı. Kendilerine teşekkür ediyoruz.Toyzz shop bizimle olan firmalardan biriydi. Çocukların çok sevdiği Legolardan ve ktaplardan oluşan hediyeler göndermişti. Teşekkür ediyoruz.


Tupperware 'in hediye ettiği bu ürünlere benim yetenekli oğullarımla kimbilir neler yaparız neler :) Teşekkür ediyoruz.


Türk Beyin Takımı / Akıl Oyunları  her bir çocuk için yaşlarına uygun ürünleri göndermiş olmaları gerçekten çok hoş bir jestti. Biz tangram ile her gün bir şeyler yapıyoruz. Kendilerine çok teşekkürler.Uneller etkinlik günü hem bloggerlarımız evlerinde sevdiklerine ikram etsinler diye hem de orada yememiz için kurabiyelerinden göndermişlerdi. Kendilerine bu nazik davranışları için ayrıca teşekkür ediyorum.


Unibaby severek kullandığımız ürünlerden biri. Yeni çıkarmış oldukları göz temizleme mendillerini de ben çok sevdim. Ayrıca çocuklar için güvenilirlikle kullanılabilir ürünler. Kendilerine çok teşekkürler.


Uzay Kimya  bebek ürünleri için likit temizleyiciyi ilk defa aduymuştum. Oldukça memnun kaldım. Biberon kullanımı sırasında içine 1-2 damla damlatıp sıcak su ile çalkalıyorum ve en ufak bir kalıntı kalmıyor. Çok teşekkür ederiz. Welcomebaby normalde online satış yapan bir bebek ürünleri ile ilgili aradıklarınızı bulabileceğiniz bir site ancak Pendik'te de mağaza açtıklarını bu etkinlikle öğrendik. Hayırlı olsun.
Xlear bu kış çok sık kullandığımız bir burun damlası. İçeriğinde xylitol içeren burun damlası Xlear burnu açıyor, nemlendiriyor mukozadaki patojenleri kovarak hastalıklara karşı koruma sağliyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Sponsorlarımız bu kadar. Kendilerine bizlerle oldukları için tekrar teşekkür ediyoruz ve bir sonraki 23 Nisan etkinliğimizde yine bizlerle olmalarını diliyoruz.


Etkinliğe destek veren firmalar ise alfabetik sıra ile;


Sevgiler

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...