4 May 2017

23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği SponsorlarıMerhaba,

Etkinlik günü ile ilgili yazımı geçen gün burada paylaşmıştım. Bugün de geçen günkü yazımda yer almayan etkinlik sponsorlarımızdan bahsetmek istiyorum sizlere.

Pakolino Gizli Ajan aktivite kutusu ile bizlerleydi. Benimkiler çok beğendi.


Dr . Oetker  daha önce de denediğimiz ve sevdiğimiz ürünleri ile bizlerleydi. Özellikle Kekburger'i denemenizi şiddetle tavsiye ederim :)Dimes etkinliğimizde hem ikram olarak hem de evlerimize gönderdiği %100 meyve suları ile bizimleydi. Rende Elmayı ilk defa denedim ve benden geçer not aldı.


Sayılarla Dünyamız Zepros yayınevinden çıkan oldukça bilgilendirici ve eğlendirici bir çocuk kitabı. Kitap ile ilgili daha önce Bloggerlar Paylaşıyor'da yazmıştım. Zepros Yayınevi Minval yayınlarının tescilli markası


Dede Oyuncak birbirinden güzel oyuncaklarını her çocuğumuz için göndermişti. Çok teşekkür ediyoruz.

Sevgili Panda Dondurma hem mekanda hem de evde çocukları ve bizleri mutlu etti. Bu güzel çeşitleri için çok teşekkürler.


 U Green Clean bitkisel Çamaşır suyu ve Bulaşık Deterjanı ile bizlerleydi. Ürün hakkında ki bilgilendirici yazımı dün sizlerle bitkisel temizlik ürünleri yazımda paylaşmıştım.


Kirlenmek güzeldir diyen Omo bizlerleydi. Severek kullandığım bir marka ile olmak çok keyifliydi. Teşekkürler.


Karakter Dükkanı çocuklarımıza seçtiğimiz hediyeler ile bizlerleydi. Teşekkür ediyorum.


Sevgili Balparmak Apitera Zen ve Özel karakterli çam balları ile bizlerleydi. Teşekkür ediyoruz.


Cook yıkanabilir sebze ve meyve torbaları ile bizimleydi. Denediğimde sizlerle de paylaşacağım. Teşekkür ediyoruz. 


Uni Baby anti bakteriyel ıslak mendilleri ile bizlerleydi. El yemizliği çok önemli.Markaların üzerine tıklayarak web sitelerine ulaşabilirsiniz. Sponsor firmalarımıza ve katılan bloggerlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler
Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...