19 Eyl 2016

Artık Özgürsün - Kitap Yorumu

Artık Özgürsün


Merhaba,

Bugün sizlere beni oldukça etkileyen bir kitaptan bahsetmek istiyorum. Oldukça başarılı bir polisiye roman. Artık Özgürsün."Her şey bir anda değişti. Islak asfalttan yükselen o acı fren sesiyle bütün hayatım değişti. Olayları sanki kenardan izliyormuşum gibi" Her şey beş yaşındaki bir çocuğun trafik kazasında hayatını kaybetmesi ile başlıyor. Roman gerçekten ustalıkla kurgulanmış çünkü 200. sayfada, bastan beri farklı duygularla okuduğumu anladım. Bu benim hatam mı bilemiyorum tabi, benim gibi algılayanlarda var mı merak ediyorum. Ondan sonra her okuduğum sayfa, hiç bir şeyin görünen gibi olmadığını olayların ve yaşananların bazen bizi bambaşka yollara savurduğunu anlatıyordu.


Artık Özgürsün

Öyle bir son yazılmış ki, okudukça şaşırıyorsunuz. Sonu mutlu sonla bitiyor diyemiyorum çünkü her son gibi bu kitapta ki kahramanlarında yaşadıkları kolay unutulacak gibi değil. Bazı acılar sonsuza kadar sızlamaya devam edecek. Kitabın kapağını kapattigimda hüngür hüngür ağlamak geldi içimden. En çok da Kate ve özgürlüğü alınmış herkese. 


Artık Özgürsün

Gelelim Kitap ve Detaylara


Yazar :           Clare Mackintosh

Yayınevi  :     Altın Kitaplar Yayınevi 

Basım Yılı :   2016

Sayfa sayısı : 406 

Fiyat :             20 TL   ( D&R , kitapyurdu gibi sitelerde bulabilmeniz mümkün)Yazar Hakkında :

Clare Mackintosh, kriminal suçlar ve asayiş tim komutanlığı da dahil olmak üzere polis teşkilatında on iki yıl boyunca görev yaptıktan sonra 2011’de teşkilattan ayrılıp serbest gazetecilik ve sosyal medya danışmanlığı yapmaya başlamış. Yazar aynı zamanda Chipping Norton Edebiyat Festivali’nin kurucusu ve eşi ve üç çocuğuyla birlikte Cotswolds’de yaşamakta.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...