11 Oca 2018

Madame Coco'nun Sırrı


Merhaba,

Ben biraz ön yargılı bir insanım galiba. Mesela herkesin bayıldığı şeylere bayılmam, herkesin seyrettiği filmleri seyretmem vs. vs. Aslında bunun nedeni çok revaçta olan şeylerin birileri tarafından şişirildiğine olan inancım sanırım. 


Ama bu marka fikrimi değistirdi. Başka markalarda var böyle herkesin gidip bayılıp bir sürü şey aldığı. Onlarda genel kanım değişmedi ama Madame Coco'nun bir mağazasına geçen yıl eşimin aldığı birşeyi değiştirmek için girdikten sonra onlara bakışım değişti. Kendimi zaman zaman orada alışveriş yaparken buldum. Hala da buluyorum :)

Sonra oturdum düşündüm, acaba Madame Coco'nın sırrı ne diye? 


Çalışanların hepsi gencecik çocuklar ve belli ki çok yoruluyorlar. Alışveriş yaparken yanınızda durup sizi rahatsiz eden kimse yok bu artı puan bana göre. Her dakika bir gözün sizi takip ettiğini görmek çok can sıkıcı çünkü. 


Öncelikle ilk düşüncem, o kadar karışık bir yer olarak görülüyor ki, insan ne var diye araştırmaya kalktığında bir sürü şeye rastlıyor ve bunu da alsam, bunu da alsam derken bir sürü şey alıyor.


Zaman zaman oldukça güzel kampanyaları var. Bir alana bir bedava yada %50 indirim artı kasa da indirim gibi. Ne kadar ödeyeceğini hesaplayan biri için kasa da ayrıca indirimle karşılaşmak çok keyifli.


Plastik ürünleri oldukça kaliteli ve işinize gerçekten yarıyor. Benim en sevdiğim bölüm bu sanırım :) Çünkü oldukça kaliteli görünüyorlar. 


Oldukça karışık görünmesine karşın, benim gittiğim mağazanın ışıklandırması ve yerleşimi  iyi bence.  O karışıklıkta çok yorulmuyorsunuz. Fonda gelen müzik de insanda rahatlama isteği uyandırıyor.Hızlıca yayılan şubeleri dışında, internetten de satış yapıyorlar. Hiç orayı denemedim. Denersem ayrıntılı bir şekilde internet mağazası ile ilgili bilgi de paylaşırım mutlaka.


Benim Madame Coco için düşüncelerim böyle. Siz oradan alışveriş yapıyor musunuz? Sizce nasıl? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler
Şafak


Buraya tıklayarak beni GFC takibine kolayca alabilirsiniz

Ayrıca sosyal medya hesaplarımdan takip ederseniz çok mutlu olurum :)


InstagramTwitter , Facebook


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...