25 May 2017

Star Wars Oyuncakları


Merhaba,

Star Wars bir diğer adı ile Yıldız Savaşları sadece küçüklerin değil büyüklerinde severek izlediği bir sinema klasiği bana göre. Hem de çok iyi pazarlanmış bir marka. Öyle ki Wikipedi, George Lucas tarafından yapılmış, öncelikle filmleriyle tanınmış, sonraki yıllarda çizgiroman, bilgisayar ve konsol oyunları, televizyon yapımları vb. dallarda ününü geliştirmiş kurgusal evren ve markadır diye tanımlıyor.


Star Wars Oyuncakları


İlk yıllarda  yetişkinlerin ilgisini çeken filmler, Star Wars'ın ilk animasyon filmi Star Wars Klon Savaşları 2008 yılında yayınlanmısı ile çocuklar tarafından çok sevilmeye başlanmış. Ardından da tüm dünyada oyuncakları ve çocuk ürünleri üretilmeye ve sinema filmi vizyonda olmasa dahi yüklü bir miktarda satılmaya başlanmış. 


Star Wars Oyuncakları


Öyle geniş bir alanda ürünleri ile karşılaşmak mümkün ki. Bir çocuk için gerekli olabilecek ya da hoşuna gidebileceği herşeyi var. Bu durumda en önemli şey, aldığınız ürünlerin kaliteli olması, sağlığa uygun güvenilir madde ile üretilmesi.


Star Wars Işın Kılıcı
Star Wars Oyuncakları


Star Wars Oyuncakları Karakter Dükkanı'nda bulabilmek mümkün. Palerinden legoya, ışın kılıcından figüre kadar bir çok oyuncak sizi bekliyor. Parti malzemeleri, okul çantaları, ev tekstili, giyim herşey Karakter Dükkanı'nda var. Çift kişilik nevresim takımı dahi alabiliyorsunuz :) Ürünlerin tamamı orjinal ve lisanslı. Neredeyse tüm ürünlerde indirim var. Ayrıca 70 TL üzerine kargo ücreti ödemiyorsunuz ve kapıda ödeme seçeneği de var.


Star Wars Nevresim

Star Wars Kostum
Bizde de bir süredir oldukça seviliyor. Geçtiğimiz günlerde size Efe Deniz'e aldığımız scooterdan bahsetmiştim. Aynı gün Ege içinde bu güzel kaykay geldi. Orjinal ve lisanslı bir ürün. Fiyat olarak da çok uygundu. 
Kaykayımızı çok sevdik. Şu an okullar açık olduğu için pek kullanamasakta, bir an önce tatilin gelmesini bekliyoruz. 


Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler
Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...