15 May 2016

Hassas Anne Etkinlik Merkezi ve Hassas Anne Dükkan Açıldı


Merhaba,

Dün sevgili Hassas Anne Ece Kumkale'nin yeni yeri Koşuyolu Hassas Anne Etkinlik Merkezindeydim. Bildiğiniz üzere bir süredir, Ali Nazime Sok no:32 Koşuyolu, Kadıköy adresinde çok güzel bir etkinlik merkezi var. Oyun grupları, duyusal oyun Atölyeleri, eğitimler, seminerler, doğumgünleri, davetler ve lansmanlara dopdolu bir programları var. Çocuklar ve büyükler için çok güzel çalışmalar, seminerler düzenleniyor. Alanında uzman kişiler zaman zaman anneler önemli bilgiler veriyor. Çok kalabalık olduğundan fazla resim çekemedim ne yazık ki :( Etkinlik merkezi hakkında bilgi almak için 0535 876 68 81’i arayabilirsiniz.


Kutlama oldukça kalabalıktı dediğim gibi. Basın ve medyadan tanınmış kişiler, blog dünyasında yer etmiş bir çok blogger, alanında uzman kişiler vardı.


Etkinlik boyunca sevgili Tekin Tekman ve Hayko kulaklarımızın pasını sildi. Harika bir müzik ziyafeti ile bizlerleydi. 


O gün aynı zamanda 1 yıldır instagram üzerinden satış yapan Hassas Anne Dükkan'ın internet üzerinden satışa başlamasını da kutladık. Gıda ürünlerinden, oyuncaklara, çocuk güvenlik malzemelerine, oyun matlarına kadar ürünler bulabilmeniz mümkün. Dükkanı İncelemek isterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz. 


Açılışa destek olan nebyandogal.com , tatlimo.com , tazemutfak.com, Melekeli.com.tr Mycey.commakarnalutfen.com  'a teşekkürler. 


Güvenli ve kaliteli alış-veriş için Hassas Anne Dükkan'ı ve çocuğunuz için güzel bir gün yaşamak isterseniz Hassas Anne etkinlik Merkezini ziyaret etmenizi öneririm. 

Başka bir yazıda görüşmek üzere
Sevgiler

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...