3 Ağu 2014

TATİL BİTTİ KÜRKÇÜ DÜKKANINA GERİ DÖNDÜK

Herkese merhaba,

Uzun süredir sizlerle paylaşım yapamadım ama inanın aklım sizdeydi. Blog yazmak böyle bir şey herhalde. Kendinizi suçlu hissediyorsunuz. Ama sizler için bir sürü yazı konusu biriktirdim. Önümüzde ki günlerde hepsini hızlı bir şekilde paylaşacağım.Bu tatilde sevgili eşimin ailesinin yaşadığı İzmir'e gittik. Bir hafta önce kayınvalidem ve kayınpederim Ege'yi götürmüşlerdi. Bu ilk ayrılışımızdı. Benim için zor geçti diyebilirim. Ne kadar kuduruk olsa da onsuz evin tadı olmuyordu. Hal böyle olunca eşim bir hafta önce izin aldı ve yanına ışınlandık.

İzmir ve çevresinde  gezilecek her yeri gezmeye çalıştık. Bir kaç günlüğüne Manisa Salihli'ye kaçtık. Orada da amcası bizi ağırladı. Kendisi  aynı zamanda GEMA Vakfının başkanı. Durum böyle olunca her yeri avucunun içi gibi biliyor. Gerçekten çok güzel günler geçirdik.
İki çocukla zor olmadı dersem yalan olur. Ama iyi ki eşim var. Çocuklar baba dediler başka bir şey demediler :)
Bazı yerler çok hoşuma gitti, bazı yerler de de inanın içim parçalandı.  İnstagram hesabımı takip edenler paylaşımlarımı görmüşlerdir mutlaka. Ülkemizin tarihi güzelliklerinin nasıl talan edildiğini gördükçe çok üzüldüm..

Eğer sizde beni instagramdan takip etmek isterseniz Buraya Tık Tık

Cuma sabahı da  daha güneş doğarken İzmir'e veda ettik.

Laf aramızda evimi de çok özlemişim.

Sevgiler

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...