25 Eki 2017

Giyiver Online Alışveriş DeneyimimMerhaba,

Alışveriş yapmak kadınlar için tabi ki bir tutku. Kimse bunun tersini iddia edemez bence :)  Cep telefonları hayatımıza o kadar girdi ki, artık evde otururken bile aradığımız bir şeyi internet üzerinden bulabiliyoruz. Durum böyle olunca son yılların trendi olan online alışveriş siteleriyle giyim alışverişimizi de bu şekilde yapıyoruz. Bende bugün sizlere geçtiğimiz hafta alışveriş yaptığım Giyiver.com alışveriş sitesinden bahsetmek istiyorum.Siteyi bir arkadaşım vasıtası ile keşfettim. Bir eşofman ihtiyacımda vardı. Alışverişimi bu yönde yapmayı tercih ettim. Çok güzel eşofmanlar vardı. Benim tercihim de bu eşofman yönünde oldu. Likralı bir kumaş ve çok kullanışlı.

Eşofmanlarla ilgili dikkatimi çekenlerden de biri tesettür eşofmanlar olması. Bildiğim kadarıyla bu yönde alışveriş yapanlar için çok fazla seçenek olan siteler yok. O nedenle de benim için bir adım öne geçtiler.

Tabi ihtiyacınız ne olursa olsun insan sadece ihtiyacını alıp çıkamıyor. Giyiver.com'da kadın, erkek, spor, ayakkabı ve çanta gibi seçenekler de mevcut.  Ben de kendim için bir de salaş görünümlü kazak aldım. Çok severek giyeceğime çok eminim. 

Site hakkında bilgi vermek gerekise, Siparişin bize ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebiliyoruz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı iade edeceksek ise süre 30 gün. Ancak sitede yer alan ürünler, sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapmıyorlar bunun yerine iade sürecini başlatarak parayı iade ediyorlar. Siparişlerde herhangi bir aksilik olursa, sizi telefon ile arıyorlar. Mesela benim eşofmanın istediğim bedeni kalmamıştı. Telefon ile arayarak beden ölçülerim üzerinden konuştuk ve doğru bedeni almam konusunda destek oldular.

Kapıda ödeme yada kredi kartı ile satın alabiliyoruz. Kapıda ödemelerde extra ücret yansıtılıyor. Üye olarak alışveriş yaptığınız sitede en altta yer alan kargom Nerede linkinden kargonuzun durumunu da takip ediyorsunuz.Umarım bilgilendirci bir yazı olmuştur. Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere

Sevgiler


Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...